Logitech G Pro Wireless

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 37,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní myš Logitech G Pro Wireless (910-005272) je určena pro profesionální hráče. Má jednoduchý tvar a pevnou konstrukci. Senzor HERO 16K disponuje vysokou přesností. Jeho rozlišení si můžete nastavit od 100 do 16000 dpi. Černá myš nabízí 6 programovatelných tlačítek a klasické kolečko. Hlavní tlačítka vydrží 50 milionů stisknutí. Je vybavena LIGHTSYNC RGB podsvícením, které dokáže zobrazit 16,8 milionů barev. Přizpůsobíte ji pomocí Logitech Gaming Software. Vaše nastavení můžete uložit do paměti v myši. USB přijímač zasunutý v portu počítače komunikuje s myší pomocí bezdrátové technologie LIGHTSPEED. Napájení zajišťuje Li-Po baterie. Tu si nabijete přes 1,8 m USB kabel. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vlastnosti

Kvalitní herní myš Logitech G Pro Wireless (910-005272) je určena pro profesionální hráče. Během 2 let na jejím vývoji spolupracovala společnost Logitech s více než 50 hráči, aby se podařilo vytvořit dokonalý tvar, váhu a pocit v kombinaci s bezdrátovou technologií LIGHTSPEED a HERO 16K snímačem. Výsledkem je myš s neuvěřitelným výkonem a přesností, která vám dává potřebné nástroje na výhru. Provedení endoskeletu nabízí hmotnost 80 g. Tenký vnější černý plášť o tloušťce 1 mm využívá žebříkový design pro turnajovou pevnost a strukturální oporu. Moderní Li-Po baterie dokáže myš napájet i celý týden. Nabíjí se přes 1,8 m USB kabel.

Přesný senzor a bezdrátové připojení

E-sports hráči stále hledají vyšší rychlost i přesnost. Proto společnost Logitech vynalezla herní senzor HERO 16K. Ten je přizpůsoben pro snímání rychlých pohybů myši. Citlivost výkonného snímače si můžete plynule nastavit od 100 do 16 000 dpi. HERO 16K spotřebuje při práci 10x méně energie než jeho předchůdci. Inovativní bezdrátová technologie LIGHTSPEED překonává omezení latence, připojitelnosti i napájení a poskytuje stabilní připojení s frekvencí odezvy 1 ms.

Nastavitelná tlačítka a podsvícení

Myš Logitech G Pro Wireless (910-005272) disponuje odnímatelnými levými i pravými bočními tlačítky. Hráči si tak mohou vybrat kolik tlačítek potřebují, nebo se kterou rukou chtějí hrát. Tlačítko DPI se nachází na spodní straně myši. Logitech G Pro Wireless (910-005272) má z výroby přednastavené funkce tlačítek. Nastavení 6 tlačítek lze změnit podle vašich potřeb pomocí softwaru Logitech Gaming Software (LGS). Myš nabízí 16,8 miliónů barev podsvícení. To je ideální, pokud chcete podsvícení sladit s barvami vašeho týmu nebo upravit vzhled sestavy. Technologie LIGHTSYNC také podporuje hrami řízené efekty podsvícení, vizualizaci zvuku, snímání barev na obrazovce a další. I to si můžete nastavit v LGS a uložit do paměti myši.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Typ použití herní
  • Provedení Bezdrátové
  • Typ senzoru optická
  • Rozlišení senzoru 16000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Provedení: Bezdrátové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 63,5 mm
Výška: 125 mm
Hmotnost: 80 g
Hloubka: 40 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano

Klávesnice

Typ použití: herní

Vstupní zařízení

Typ senzoru: optická
Rozlišení senzoru: 16000 dpi
Doba odezvy: 1 ms
Nastavitalná ergonomie: Ne
Programovat.tlačítka myši: Ano

Ostatní

Kód produktu: 910-005272

Všechny parametry

Recenze Logitech G Pro Wireless

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Logitech G Pro Wireless