Logitech G Pro Keyboard černá

  • Doprava zdarma

Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Windows 7, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ne, Programovateľné klávesy: Ano, Odolné vůči postříkání: Ne,


Cena 2 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 27,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Herní klávesnice Logitech G Pro Keyboard v černé barvě se stane vaším spolehlivým společníkem při každém herním turnaji. Je vybavena kvalitními mechanickými spínači GX Clicky pro výkon a odolnost. Kompaktní provedení umožní snadné přenášení a více místa na stole. K dispozici má také RGB podsvícení a animace, které je možno nastavit přes Logitech G-HUB. Stabilitu na stole zajistí pogumované nožičky. Třístupňové nastavení přizpůsobuje úhel klávesnice. Doba odezvy klávesnice je 1ms. Má 12 programovatelných kláves. Připojení zajišťuje 1,8m odnímatelný USB kabel.

Logitech G Pro Keyboard:

  • GX Clicky spínače - Zdokonalené mechanické spínače GX Clicky jsou zkonstruovány pro výkon, pohotovost a odolnost se zvukovou a hmatovou zpětnou vazbou. K dispozici je i možnost nastavení kláves F1-F12 v Logitech G-HUB.
  • Kompaktní provedení - Štíhlý design a odnímatelný kabel znamenají více prostoru pro myš a snadnější cestování na turnaje po celém světě.
  • RGB podsvícení - Zvýrazněte důležité klíče anebo jen ukažte hrdost svému týmu. Přizpůsobte si osvětlení a animace pomocí softwaru Logitech G-HUB a uložte návrhy statického osvětlení do vestavěné paměti pro turnajové systémy.
  • Nastavení ergonomie - Když se hry zintenzivní, pogumované nožičky pomohou udržet klávesnici na svém místě. Třístupňové nastavení vám umožňuje přizpůsobit úhel klávesnice tak, aby vám vyhovoval.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 7
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G Pro Keyboard černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno