Logitech Craft US, 920-008504

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 45,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Logitech Craft US je bezdrátová klávesnice pro zprostředkování prvotřídního zážitku při psaní a práci s všestranným vstupním číselníkem, který se přizpůsobuje tomu, co děláte - udržuje vás soustředěným a váš kreativní tok. Klávesy jsou ergonomický rozloženy s oblými okraji pro intuitivní psaní. Ve vrchní části se nachází otočné tlačítko, pro další možnosti ovládání jako je přepínání mezi aplikacemi, vyskakovací okna, přibližování v rozličných aplikacích či vytváření grafů - všechny tyto funkce si nastavíte podle vašich požadavků. Klávesnice se pyšní smart osvětlením, které je vybaveno bezdotykovými senzory, které rozsvítí klávesnici v momentě kdy se vaše prsty k ní přiblíží. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kontrolujte, co potřebujete

Knihovna s kreativním vstupem se přizpůsobí aplikaci, které právě používáte. Umožňuje okamžitý přístup ke speciálním funkcím pro danou úlohu. Ovládání citlivé na dotyk vám poskytuje cítit cestu tvořením - pro efektivnější a ponorenejší pracovní postup. Dotykem koruny, abyste okamžitě přistupovali ke kontextově speciálním funkcím, na změnu funkce nebo změnu hodnoty zvolené funkce.

Otáčecí kolečko

V systému Windows nebo Mac OS upravte jas v aplikaci Adobe Photoshop CC, změníte zdvihový stůl v aplikaci Adobe Illustrator CC a další s otočením číselníku. Uživatelé systému Windows mohou také zvětšit text v aplikaci Microsoft PowerPoint, okamžitě vytvářet grafy v programu Microsoft Excel a další praktické funkce. Plynule se otáčí a pak přechází do režimu rack pro přesnost jednotlivých bodů když ji potřebujete.

Smart osvětlení

Řemeslo dýchá do života s podsvícením, když se rozsvítí klávesy se rozsvítí v okamžiku, kdy se vaše ruce přiblíží. Podsvícená tlačítka automaticky upravují jas, tak aby vyhovoval měnícím se podmínkám okolního osvětlení. Bezdotykové snímače detekjú vaše ruce a osvětlují klávesnici v momentě, kdy prsty pristupujú.Následne když opustíte stůl, klávesy zhasnou - úspora energie.

Psaní s naprostou přesností

Pište sebevědomě na klávesnici vytvořené pro výkonnost, stabilitu a přesnost. Zvýšená stabilita kláves snižuje šum a optimalizuje citlivost, takže cítíte, ale neslyšíte, každé stisknutí tlačítka. Kultivace kulových klíčů je vytvořena pro přesnost a slepé navigační detaily umožní jednoduše orientování prstů tak, abyste nikdy nevynechali klávesu - ani rytmus.

Rozložení kláves

Unikátní sférické rozložení klíčů odpovídá přirozenému tvaru prstů a jejich kulaté okraje poskytují zpětnou vazbu na vaše prsty - bez ohledu na to, kde udělují kláves. Matný povlak byl aplikován na každý klíč, takže vaše prsty kloužou bez námahy nad povrchem. V černé barvě působí elegantně a skvěle vynikne na každém pracovním stole, ne jen svými funkcemi, ale i designem.

Bez kabelové připojení

Nikdy nepřerušujte práci kvůli problémům s baterií nebo připojením. Klávesnice vydrží celý týden bez nabíjení. Když je čas dobíjet, indikátor baterie se rozsvítí červeně. Použijte nabíjecí kabel USB-C pro doplnění kapacity baterie. Spolehlivě spojuje bezdrátovou technologii Logitech Unifying nebo technologii Bluetooth Low Energy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní Bluetooth
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows
  • Typ použití Klasická
  • Provedení Bezdrátové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovateľné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Provedení: Bezdrátové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 430 mm
Výška: 149 mm
Hmotnosť: 960 g
Hloubka: 32 mm

Baterie

Typ batérie: integrovaná

Konektivita

Rozhraní: Bluetooth

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovateľné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: Klasická

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: 920-008504

Všechny parametry

Recenze Logitech Craft US, 920-008504

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Logitech Craft US, 920-008504