Logitech BRIO 4K, 960-001194 stream

6 990 Kč ? Ušetříte 14 % 5 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 59,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Webová kamera Logitech BRIO představuje vyspělou webkameru pro vysílání videa profesionální kvality pro konferenční hovory, streamování nebo nahrávání. Je vybavena funkcemi, které produkují úžasné video v jakémkoli prostředí. O regulaci světla se postará technologie RightLight spolu s vysokou dynamikou HDR. Kamera nabízí rozlišení 4K Ultra HD a 5x digitální zoom. Pro ostřejší obraz využívá redukci šumu v pozadí. Je plně kompatibilní s OS Windows a navíc podporuje i Windows Hello, pro bezpečné přihlášení do systému. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 14 %

Popis produktu

Každý detail v 4K kvalitě

Vysílejte křišťálově čisté video s vynikajícím rozlišením, snímkovou frekvencí, barvou a se všemi detaily. Webkamera Logitech BRIO poskytuje 4K Ultra HD kvalitu při 30 fps rozlišení nebo 1080p při rychlosti 30/60 fps, což zajišťuje nejvyšší kvalitu v každé aplikaci Získáte bližší pohled s 5x zoomem. Pokud je to v zorném úhlu, Logitech BRIO to dokáže zachytit.

Více světla

Nyní můžete uskutečnit konferenční hovor, vysílat nebo nahrávat video za jakýchkoliv podmínek a vždy budete vypadat skvěle. Ať už při slabém osvětlení nebo jasném slunečním záření se technologie RightLight spolu s vysokou dynamikou (HDR) přizpůsobí tak, aby vyzvedli nejdůležitější předmět snímání tedy vás, či vašich kolegů.

Zabezpečení

Využívejte infračervené detekce, které spolupracují s programem Windows Hello, který rozpoznává obličeje a poskytuje spolehlivou ochranu proti neoprávněným přihlášením a přístupu k důležitým informacím. Rozlučte se s komplikovanými hesly. Stačí se podívat do objektivu webkamery Logitech BRIO, který vás má okamžitě přihlásit .

Kontrola prostředí

Využijte špičkovou technologii kamery Logitech BRIO pro minimalizaci hluku obrazu v pozadí. Dokonce i když svět kolem vás bude chaotický a nespolupracující, můžete produkovat čisté video s použitím několika možností viditelnosti a 5x digitálního zoomu, abyste mohli soustředit na to, co je důležité.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Rozhraní USB
  • Max.rozlíš.videa 4096x2160
  • Podporovaný OS Windows
  • Rozlišení fotografií 13 Mpx
  • Funkce kamery sledování obličeje
  • Otočný objektív Ne
  • Klip přichyc.na LCD/notebook Ano

Další vlastnosti

Značka: Logitech

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnosť: 107 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

Rozhraní: USB

Video

? Max.rozlíš.videa: 4096x2160

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Fotoaparát

Rozlišení fotografií: 13 Mpx

Funkce

Funkce kamery: sledování obličeje
Plug & Play: Ano
Klip přichyc.na LCD/notebook: Ano

Objektiv

Otočný objektív: Ne

Ostatní

Kód produktu: 960-001194

Všechny parametry

Recenze Logitech BRIO 4K, 960-001194 stream

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Logitech BRIO 4K, 960-001194 stream