Lifestraw GO 2 Stage zelená

1 359 Kč ? Ušetříte 13 % 1 179 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 11,79 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Filtrační láhev Lifestraw GO 2 Stage v zeleném provedení v objemu 0,65 l je ideálním řešením pro aktivní lidi, kteří znají důležitost optimální hydratace. Inovativní filtrační technologie umožňuje vychutnat si čerstvou lahodnou filtrovanou vodu kdekoliv. Snižuje obsah chlóru a jiných látek ovlivňujících chuť. Odstraňuje až 99,9% vodních bakterií a vodních parazitických prvoků. Filtr je vyměnitelný a vydrží na přefiltrování 4000 l vody. Láhev Lifestraw je z vyrobena kvalitního tritánu bez přidání BPA, vybavená praktickým náustkem. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 13 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stylová a zdravá

Filtrační láhev Lifestraw GO 2 Stage v zelené barvě v objemu 0,65 l je dokonalým řešením pro aktivní lidi. Nezáleží na tom, zda jste v autě, ve vlaku nebo jste se šli provézt na kole, díky inovativní filtrační technologii si budete moci vychutnat čerstvou lahodnou filtrovanou vodu kdekoliv. Snižuje obsah chlóru a jiných látek ovlivňujících chuť. Nezklame vás ani na míestech, kde si nemůžete načerpat vodu z kohoutku. Načerpejte si vodu z potoka, kvalitní vodní filtr s tobolkou uhlí eliminuje znečistnie, pachuť a 99,9999% vodních bakterií a vodních parazitických prvoků.

Vlastnosti

Spolehlivá láhev s moderním designem je vybavena náustkem a filtrem s uhlíkovou tobolkou v objemu 0,65 l a je ideální na delší turistiku. Vyměnitelný filtr Lifestraw Go 2 vydrží přefiltrovat 4000 l vody. Odstraní až 99,9999% organického a chemického znečištění. Bez obav si načerpejte vodu z potoka nebo jezera. Filtr účinně snižuje riziko vzniku infekčních chorob. Láhev je vyrobena z kvalitního tritánu bez přidání BPA.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Lifestraw

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zelená
Šírka: 8 cm
Hmotnosť: 360 g
Výška: 28 cm
Hloubka: 14 cm

Ostatní

Kód produktu: LSGO2GN

Recenze Lifestraw GO 2 Stage zelená

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Lifestraw GO 2 Stage zelená