Liebherr ZKes 453

Nákupem získáte 639,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chladnička na doutníky Liebherr ZKes 453 ve stříbrné barvě je určena pro skladování doutníků v optimálních podmínkách. Teplotní rozsah se pohybuje v rozemedzí +16°C až +20°C. Vyniká prosklenými dveřmi, i LED osvětlením, které je do nich zabudovány. Ovládání je pomocí magického oka s digitálním ukazatelem teploty a digitálním ukazatelem vlhkosti. K jejím výbavě patří také ventilátor, jakož i automatické odmrazovaný. Uvnitř se nacházejí dvě poličky pro uskladnění i Vašich cigaret nebo doutníků. Pro bezpečnost je chladnička Liebherr ZKes 453 vybavena optickým a akustickým výstražným signálem v případě poruchy, dětskou pojistkou a také akustickýmvýstražným signálem v případě otevřených dvířek. Vnitřní objem nabízí skladovací prostor o objemu 39 l. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stylový doplněk

Chladnička na doutníky Liebherr ZKes 453 bude stylovým a užitečným doplňkem v domácnosti nebo kanceláři. Je idální pro milovníky doutníků. Nabízí možnost dokonalého skladování doutníků v teplotním rozsahu +16°C až +20°C. Pomocí elektronického ovládání nastavíte teplotu přesně podle potřeby. Teplotní alarm signalizuje vysokou teplotu ve vnitřním prostoru. Výhodou je také možnost regulace vlhkosti dle potřeby v rozsahu 68% - 75%. Optický ukazatel na displeji vás včas upozorní na potřebu doplnění destilované vody do zásobníku. Instalace spotřebiče je možná i přímo na stěnu.

Chladicí prostor

Vnitřní prostor chladničky nabízí 39 litrový objem. Disponuje 1 teplotní zónou a 1 chladícím okruhem. Výbavu tvoří 2 prezentační úložné boxy s různou kapacitou a 2 úložné rošty, které jsou vyrobeny ze španělského cedrového dřeva. Úložné boxy jsou použitelné na dokonalé uskladnění a lze je pohodlně vyjmout z chladničky pro případnou prezentaci doutníků. Má integrovaný zásobník vody, kde je třeba dolévat destilovanou vodu (maximálně 1 litr). Senzory průběžně neustále měří úroveň vlhkosti ve vnitřním prostoru a podle potřeby přesně a jemně udržují požadovanou hodnotu.

Další přednosti

V chladničce mohou vaše doutníky dlouhodobě a bezpečně dozrávat v ideálních klimatikých podmínkách. Ty pomůže zajistit elektronické ovládání s digitálním LCD displejem ve spojení se senzory vlhkosti a teploty. Praktické vnitřní LED osvětlení, integrované do dveří je plynule nastavitelné.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 61,2 cm
  • Celkový čistý objem 39 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 42,5 cm
Výška: 61,2 cm
Hloubka: 47,8 cm
Hmotnost: 34 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Vzhled

Celkový čistý objem: 39 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 162 kWh
Klimatická třída: N

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne
Displej na dvířkách: Ne

Všechny parametry

Recenze Liebherr ZKes 453

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr ZKes 453