Liebherr XRFsd 5265


Americká chladnička, Energetická třída D, Čistá kapacita chladničky: 384 l, Čistá kapacita mrazničky: 277 l, Roční spotřeba energie: 331,90 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem: Smart ready (předpřipravené), Šířka: 119,4 cm, Výška: 185,5 cm. Více info


Cena 89 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 895 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Liebherr XRFsd 5265 typu Side by Side se skládá ze dvou volně stojících chladniček. Celkový užitný objem obou chladniček je 662 litrů. Chladnička s mrazničkou SFNsdd 5267 s automatickým odmrazováním, celkovým objemem 278 litrů, mrazicí kapacitou 18 kg/24 hod, akumulační dobou 16 hodin a výrobníkem ledu 0,8 kg/24 hod. Chladnička SRBsdd 5260 s funkcí BioFresh Professional o celkovém objemu 384 litrů.

Americká chladnička Side by Side

Americká chladnička Liebherr XRFsd 5265 Prime BioFresh NoFrost nabízí velký úložný prostor pro potraviny o objemu 661 litrů. Díky svému stylovému designu a typu Side by Side dokonale zapadne do každého kuchyňského interiéru. Na pravé straně je nechlazená část o objemu 384 litrů. Na levé straně se nachází mrazicí prostor o objemu 277 litrů.

NoFrost

Technologie NoFrost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si potraviny zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulace vzduchu, která zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin, a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

Zóna BioFresh

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích oddílech, které nabízejí vhodné podmínky pro skladování ovoce, zeleniny, ryb, masa a mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vlhkosti zajišťují, že chuť a živiny potravin zůstanou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh nabízí také velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, dostatek úložného prostoru a dobrý přehled o uložených potravinách. Chladnička vám nejen pomůže udržet potraviny déle čerstvé, ale také vám ušetří čas díky efektivnímu skladování.

DrySafe

Zásuvka DrySafe je ideální pro skladování i těch nejchoulostivějších potravin, jako je telecí steak nebo čerstvé mléko. Zásuvka udržuje teplotu blízkou 0 °C a poskytuje optimální podmínky pro vaše potraviny, které tak vydrží déle čerstvé.

SmartDevice

U spotřebičů Liebherr s označením "SmartDevice" umožňuje SmartDeviceBox ovládání a používání spotřebiče prostřednictvím mobilních terminálů. SmartDeviceBox lze objednat jako příslušenství. V některých spotřebičích je SmartDeviceBox již integrován, poznáte jej podle písmene "i" v názvu spotřebiče.

Osvětlení LightTower

Vnitřní prostor chladničky je vybaven světelnými sloupky LightTower, které jsou umístěny na povrchu bočních stěn, což umožňuje dostatek prostoru pro potraviny. Světlo dokonale osvětlí celý vnitřní prostor a umožní vám přehled o uložených potravinách.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Maximální účinnost

Chladnička má funkci EnergySaver, která po aktivaci zvýší teplotu v chladničce o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

SuperCool

Systém SuperCool vytváří zásobu chladu pro rychlé zchlazení čerstvě uskladněných potravin. Přepnutí z +2 °C v chladicím prostoru na původní teplotu se provádí pomocí časové a množstevní regulace a přispívá k úspoře energie.

Funkce SuperFrost

Funkce SuperFrost zajišťuje rychlé zchlazení nově vložených potravin v mrazničce při zachování jejich výživové hodnoty. Návrat z -32 °C na původní teplotu je rovněž řízen časem nebo množstvím.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako barva spotřebiče a jeho krytu, takže vše dokonale ladí. V případě potřeby jej lze vyměnit, instalace je jednostupňová, stejně jako následná údržba.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 119.4 cm
Výška 185.5 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 661 L
Čistá kapacita chladničky 384 L
Čistá kapacita mrazničky 277 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr XRFsd 5265

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi