Liebherr XRCsd 5255


Americká chladnička, Energetická třída D, Čistá kapacita chladničky: 581 l, Čistá kapacita mrazničky: 133 l, Roční spotřeba energie: 269,8 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem: Smart ready (předpřipravené), Šířka: 119,4 cm, Výška: 185,5 cm. Více info


Cena 110 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 110 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Liebherr XRCsd 5255 typu Side by Side se skládá ze dvou volně stojících chladniček SBNsdd 5264 a SRsdd 5250. Celkový užitkový objem dvou chladniček tvoří 716 l. Chladnička Liebherr SBNsdd 5264 se skládá z chladicí části o objemu 181 litrů a mrazicí části o objemu 133 litrů s automatickým odmrazováním a nezávislým ovládáním. Vnitřek tvoří 4 zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg/24 hodin a akumulační doba 20 hodin. Nechybí výrobník ledu, který za 24 hodin vyrobí 1,2 kg ledových kostek. Chladnička disponuje objemem 402 l.

Americká chladnička Side by Side

Americká chladnička Liebherr XRCsd 5255 Prime BioFresh nabízí velký úložný prostor pro potraviny o objemu 716 litrů. Díky svému stylovému designu a kombinaci Side by Side dokonale zapadne do každého kuchyňského interiéru. Na pravé straně je nechlazená část o objemu 402 litrů. Na levé straně najdete nahoře chladničku o objemu 181 litrů a dole mrazničku o objemu 133 litrů.

NoFrost

Technologie NoFrost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si potraviny zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulace vzduchu, která zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin, a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

BioFresh

Inovativní technologie BioFresh udržuje zeleninu a ovoce dokonale čerstvé i po několika dnech. Zajišťuje optimální klima a proudění vzduchu. Správná vlhkost nezničí potřebné vitamíny a potraviny zůstanou zdravé a čerstvé po dlouhou dobu.

DrySafe

Zásuvka DrySafe je ideální pro skladování i těch nejchoulostivějších potravin, jako je telecí steak nebo čerstvé mléko. Teplota v zásuvce se blíží 0 °C a poskytuje optimální podmínky pro vaše potraviny, které tak vydrží déle čerstvé.

EasyFresh

Zásuvka EasyFresh zajišťuje maximální čerstvost. Zajistí maximální podmínky pro skladování ovoce, zeleniny a dalších potravin a zachová jejich čerstvost, chuť a živiny. Zvýší se tak vlhkost v přihrádce a potraviny zůstanou déle čerstvé.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím prostoru americké chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Zabraňuje se tak vzájemnému přenosu pachů, nadměrnému kolísání teplot ve skladovacích prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také se šetří energie.

SmartDevice

U spotřebičů Liebherr s označením "SmartDevice" umožňuje SmartDeviceBox ovládání a používání spotřebiče prostřednictvím mobilních terminálů. SmartDeviceBox lze objednat jako příslušenství. V některých spotřebičích je SmartDeviceBox již integrován, poznáte jej podle písmene "i" v názvu spotřebiče.

Osvětlení LightTower

Interiér je vybaven světelnými sloupky LightTower, které jsou umístěny na povrchu bočních stěn, což ponechává dostatek prostoru pro potraviny. Světlo dokonale osvětlí celý vnitřní prostor a umožní vám přehled o uložených potravinách.

Dotykový displej a přejetí prstem

Chladnička je vybavena displejem Touch & Swipe, který umožňuje intuitivní a snadné ovládání. Klepnutím a přejetím prstem po barevném displeji snadno zvolíte funkce a teplotu. Když se displej nepoužívá, zobrazuje aktuální teplotu.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Filtr FreshAir

Filtr s aktivním uhlím FreshAir je integrovaný ve ventilátoru a zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

SuperCool

Systém SuperCool vytváří zásobu chladu pro rychlé zchlazení čerstvě uskladněných potravin. Přepnutí z +2 °C v chladicím prostoru na původní teplotu se provádí pomocí časové a množstevní regulace a přispívá k úspoře energie.

Super Frost

Funkce SuperFrost zajišťuje rychlé zchlazení nově vložených potravin v mrazničce při zachování jejich výživové hodnoty. Návrat z -32 °C na původní teplotu je rovněž řízen časem nebo množstvím.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako barva spotřebiče a jeho krytu, takže vše dokonale ladí. V případě potřeby jej lze vyměnit, instalace je jednostupňová, stejně jako následná údržba.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 119.4 cm
Výška 185.5 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 714 L
Čistá kapacita chladničky 581 L
Čistá kapacita mrazničky 133 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr XRCsd 5255

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi