Liebherr WTes 5972

Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 516 l, Roční spotřeba energie: 191 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 211 lahví, Počet teplotních zón: 2, Šířka: 70 cm, Výška: 192 cm, Hloubka: 74,2 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chladicí vitrína na víno Liebherr WTes 5972 v nerezovém provedení pojme najednou 211 ks 0,75l lahví. Má dvě nezávislé teplotní zóny. Model má k dispozici dětskou pojistku, vnitřní digitální ukazatel teploty, kontrolku ventilátoru, optickou a akustickou kontrolku poruchy. Krásné vnitřní vybavení formou dřevěných roštů vás okamžitě okouzlí. Rošty mají zároveň teleskopický výsuv, manipulace je tak komfortnější a bezpečná.

Stylová vinotéka

Máte restauraci, vinotéku či bar? Stylová a vysoce kvalitní, volně stojící chladicí vitrína na víno Liebherr WTes 5972 v nerezovém provedení je tu právě pro vás. Čistý objem vinotéky je až 516 l, což znamená 211 lahví (0,75 l). Má prosklená dvířka, 2 nezávislé teplotní zóny, vyhotovena je v Hardline designu. Pro komfortní manipulaci a transport je vybavena transportními kolečky vzadu a praktickými úchytkami. Celkový vzhled a originální design zaručí, že se model stane kromě praktického pomocníka i pěkným doplňkem ve vašich prostorech.

Funkce zámek

Model Liebherr WTes 5972 vám nabídne praktickou funkci zámku pro bezpečnost a ochranu obsahu vitríny.

Vnitřní LED osvětlení

Vnitřním LED osvětlením si nejen zkontrolujete zásoby, ale také můžete pěkně efektně odprezentovat kvalitní vína.

Ovládání

Najdete zde vnitřní digitální ukazatel teploty části Wine, kontrolku ventilátoru. Model ovládáte pomocí LCD displeje. Nastavený je dynamický způsob chlazení a automatický způsob odmrazování v chladicí části. K dispozici máte i akustickou a optickou kontrolku otevřených dveří Wine. Teplotu si regulujete v rozmezí +5 °C až +20 °C.

Vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení je to, čím vitrína na sebe poutá pozornost. Krásné dřevěné rošty - poličky - jsou trendy a zároveň na teleskopických výsuvech a jsou bezpečné.

Uhlíkový filtr

Model má uhlíkový filtr, který zaručí ideální vlhkost výměnou vzduchu. Prach, nečistoty a pachy jsou z čerstvého vzduchu odstraněny pomocí filtru s aktivním uhlím. Přívod čerstvého vzduchu snadno vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím zaručuje optimální kvalitu vzduchu klimatických a temperovaných chladicích vitrín na víno.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 10
Celkový čistý objem 516 L
Kapacita lahví 211
Třída energetické účinnosti G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WTes 5972

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi