Liebherr WTes 5872 Vinidor


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 496 l, Roční spotřeba energie: 206 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Kapacita: 178 lahví, Počet teplotních zón: 3, Šířka: 70 cm, Výška: 192 cm, Hloubka: 74,2 cm. Více info


Cena 99 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 000 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Liebherr WTes 5872 Vinidor je skvělou výbavou vašeho baru nebo vinotéky. Vinotéka v moderním nerezovém provedení s tónovanými skleněnými dvířky má užitný objem až 496 l, čili najednou uskladní až 178 kusů 0,75l lahví vína. Vnitřní LED osvětlení nejen pro kontrolu obsahu vám umožní zejména efektně odprezentovat vaši nabídku. Dřevěné rošty jsou komfortní díky teleskopickým výsuvům. Ovládání je pomocí LCD displeje. Předností vitríny je její rozdělení až na 3 nezávislé teplotní zóny. Funkcí MagicEye zjistíte, kolik je ve vitríně stupňů. Pro transport máte vzadu k dispozici kolečka a praktické úchytky.

Vitrína na víno

Modelová řada vinoték Vinidor nabízí tři úložné zóny pro víno, ve kterých si můžete nezávisle na sobě nastavovat teplotu rozmezí +5 °C až +20 °C s přesností na stupeň. Umožňuje také skladování bílého, červeného vína a šampaňského při ideální teplotě. Elegantní a vysoce kvalitní volně stojící vinotéka Liebherr WTes 5872 Vinidor v nerezovém provedení je tu právě pro vás. Co se týče hlučnosti, pracuje v tichém provozu s hlučností pouze 38 dB. Nabízí skutečně velký skladovací prostor v celkovém čistém objemu až 496 l. Pohodlně v ní uskladníte najednou 178 kusů 0,75l lahví vína. Výkonný systém cirkulace vzduchu PowerCooling vám zabezpečí rovnoměrnou teplotu ve vnitřním prostoru celé chladničky. Kontakt umístěný na dvířkách vypne ventilátor, jakmile se dvířka otevřou. Zabraňuje tím ztrátě chladu a zároveň šetří elektrickou energii.

Vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení je to, čím vitrína na sebe poutá pozornost. Krásné dřevěné poličky jsou elegantní a zároveň 10 z nich je na teleskopických výsuvech, které vám umožní komfortní a bezpečné vyjímání a vkládání vín. Celkově tvoří vnitřní výbavu 13 dřevěných polic, z toho 1 je výklopná a 10 na teleskopických výsuvech. Nachází se zde i uhlíkový filtr a LED osvětlení s možností stmívání.

Vnitřní LED osvětlení

Moderní LED osvětlení zajišťuje rovnoměrný přehled o obsahu vnitřního prostoru. LED osvětlení produkuje minimální teplo a zároveň světelné spektrum, které nabízí, je speciálně vyvinuté pro vinotéky. Chcete-li se pochlubit svou sbírkou vín, určitě ho oceníte.

Počet chladicích zón

Vitrína má až tři na sobě nezávislé teplotní zóny, takže si v každé z nich lze nastavit podle potřeby jinou teplotu. Rozšiřují se tak možnosti a především druhy chlazení. Nezávisle na sobě si můžete nastavovat teplotu rozmezí +5 °C až +20 °C s přesností na stupeň. Při ideální teplotě tak dokážete uskladnit bílé víno, červené víno i šampaňské.

Ovládání

Pro optimální proces zrání vína v lahvích je nutná konstantní teplota skladování. Pomocí digitálního ukazatele MagicEye zjistíte okamžitě, jaká je uvnitř vitríny aktuální teplota. Ideální teplota pro vína je v rozsahu +10 °C až +12 °C.

Uhlíkový filtr

Model má uhlíkový filtr, který zaručí ideální vlhkost výměnou vzduchu. Prach, nečistoty a pachy jsou z čerstvého vzduchu odstraněny pomocí filtru s aktivním uhlím. Přívod čerstvého vzduchu snadno vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím zaručuje optimální kvalitu vzduchu klimatických a temperovaných chladicích vitrín na víno.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 13
Celkový čistý objem 496 L
Kapacita lahví 178
Třída energetické účinnosti G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WTes 5872 Vinidor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi