Liebherr WSbl 4601


Vinotéka, Energetická třída E, Objem: 322,8 l, Roční spotřeba energie: 84 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 166 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 59,7 cm, Výška: 148,4 cm, Hloubka: 76,3 cm. Více info


Cena 28 990 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 29 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 290 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Liebherr WSbl 4601 pojme až 166 láhví vašich oblíbených vín při teplotách od +5 °C do +20 °C. Její využitelný objem je až 322,8 litru. Mezi přednosti chladničky patří regulace vlhkosti HumidityControl, stropní LED osvětlení, mechanický zámek, dotykové ovládání, optická a akustická signalizace poruchy.

Ideální vlhkost

Při skladování vín je důležitá správná vlhkost vzduchu. Korkové zátky zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky uvnitř vlhké, měly by být láhve s vínem skladovány ve vodorovné poloze. Při vlhkosti vzduchu vyšší než 50 % zaručují chladničky na víno ty nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vlhkost vzduchu v klimatizovaných chladničkách na víno dále zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na nepřetržitý provoz.

FreshAir

Jelikož víno potřebuje zrát v prostředí s optimální kvalitou vzduchu, jsou všechny chladničky na víno Liebherr vybaveny filtrem s aktivním uhlím, který spolehlivě váže všechny druhy pachů. Vína si tak zachovávají svůj původní buket. Aby tento efekt nebyl dlouhodobě ohrožen, spotřebič Liebherr vás každých 6 měsíců upozorní na nutnost výměny filtru, kterou můžete snadno provést sami.

HumidityControl

Řada GrandCru Selection je vybavena funkcí HumidityControl, s níž můžete regulovat vlhkost v krocích po 5 % v rozmezí 50-80 %. Můžete tak podle potřeby reagovat na různé situace a udržovat ideální klima pro zrání vašich vín.

TempProtect Plus

Dvojitá ochrana. Naše vinotéky s technologií TempProtect Plus nepřetržitě měří teplotu pomocí dvou senzorů. Budete mít dvojnásobnou jistotu, že vaše vína jsou chráněna před výkyvy teploty. Jakmile senzory zaznamenají kritickou změnu teploty, budete na ni upozorněni, takže budete moci rychle jednat.

Dotykový displej

Ovládání dávkovače vína je ještě jednodušší než letní víno. Díky kvalitnímu dotykovému displeji můžete velmi snadno volit všechny funkce. Položky menu jsou přehledně uspořádány a lze je vybrat jemným kliknutím prstu. A teplotu lze kontrolovat snadněji, protože je trvale zobrazena na displeji.

Dřevěné police

Police z bukového dřeva jsou navrženy tak, aby minimalizovaly vibrace. Umožňují také skladování vína ve vodorovné poloze a jejich ergonomický tvar usnadňuje ukládání, přenášení a vyjímání lahví. Další výhodou je skutečnost, že dřevo dýchá a pojme menší objem vody, takže je ideální pro udržení mikroklimatu a dlouhodobé skladování.

Možnost dodatečné montáže zařízení SmartDevice

Mějte přehled o svých vínech, ať jste kdekoli. Chladničku na víno GrandCru lze rychle připojit k elektrické síti díky možnosti SmartDevice . Můžete tak plně využívat všechny výhody aplikace SmartDevice. Získejte přístup ke spotřebiči odkudkoli a kontrolujte nebo měňte nastavení včetně teploty, i když nejste doma. Navíc vám budou do chytrého telefonu zasílány bezpečnostní informace o spotřebiči a vašich vínech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 5
Celkový čistý objem 322.8 L
Kapacita lahví 166
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WSbl 4601

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi