Liebherr WKt 4552 vinotéka

Vinotéka, Energetická třída F, Objem: 435 l, Roční spotřeba energie: 117 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 201 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 70 cm, Výška: 165 cm, Hloubka: 74,2 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Liebherr WKt 4552 přichází v moderním designu Hardline ve spojení s vysoce efektivním chladicím systémem. Nastavitelný teplotní rozsah v chladicí části je +5 °C až +20 °C. S rozměry 165 × 70 × 74,2 cm se ideálně hodí do domácího prostředí na uskladnění vašich exkluzivních vín. Disponuje užitkovým objem 435 l s kapacitou na 201 láhví Bordeaux 0,75 l. Povrchová úprava vinotéky Liebherr WKt4552 je z oceli, v hnědo bordó barevném provedení a se skleněnými dvířky. Má jednoduché ovládání MagicEye s digitálním ukazatelem teploty. Je vybavena speciálním uhlíkovým filtrem, který zaručí optimální kvalitu vzduchu pro víno v chladicí části. Vnitřek se sestává ze 6 dřevěných polic, na které můžete víno naskládat.

Optimální teplota pro zachování excelentní hodnoty

Chcete nabídnout protějšku, přátelům, rodině nebo známým výjimečný chuťový zážitek z vína? Nejdůležitějším faktorem péče o ušlechtilé víno je zachování správné teploty. A na to je vinotéka značky Liebherr WKt 4552 perfektně vybavená nastavitelným rozsahem +5 °C až +18 °C. Jen skladováním v ideálních podmínkách dosáhnete toho, že si víno zachová skvělou chuť ale navíc zvýšíte šanci, že víno správně dozraje, takže se zvýší jeho hodnota. Dokonce i teplota, se kterou se víno servíruje, má rozhodující význam pro chuťový požitek. Vinotéka Liebherr vám nabízí pro každou potřebu to správné řešení.

Vybavení

Vinotéka Liebherr WKt 4552 disponuje bohatým užitným objemem s kapacitou 435 l. Je připravena k uskladnění až 201 láhví typu Bordeaux 0,75 l pro uspokojení i náročnějšího uživatele. Vnitřní chladicí prostor je vybaven šesti dřevěnými poličkami, které poskytnou vínu správnou polohu.

Jedinečný uhlíkový filtr

Pro zaručení ideální vlhkosti vzduchu ve vinotéce musí probíhat cirkulace vzduchu. Díky uhlíkovému filtru je přitom z čerstvého vzduchu odstraněný prach, nečistoty a pachy. Tím je zaručena optimální kvalita vzduchu vinotéky Liebherr WKt 4552.

Jednoduché ovládání

Vinotéka je vybavena velmi jednoduchým elektronickým ovládáním MagicEye s digitálním ukazatelem teploty. Vy si tak sami můžete nastavit optimální teplotu pro skladování vína.

Bezpečnost

Z hlediska bezpečnosti, zejména s ohledem na obsah vinotéky, je tato vybavena praktickým zámkem. Nechybí ani varovný signál vitríny při nežádoucím otevření.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 6
Celkový čistý objem 435 L
Kapacita lahví 201
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WKt 4552 vinotéka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi