LIEBHERR WKt 4552, vinoteka

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Optimální teplota pro zachování excelentní hodnoty

Chcete lahodit svému protějšku, přátelům, rodině nebo známým s výjimečným chuťovým zážitkem z vína? Nejdůležitějším faktorem péče o ušlechtilé víno je zachování té správné teploty. A na to je vinotéka značky LIEBHERR WKt 4552 perfektně vybavená s nastavitelným rozsahem + 5 ° C až + 18 ° C. Jen skladováním v ideálních podmínkách a vůbec nezáleží na tom jestli jste si víno vyrobili, koupili nebo právě dostali od přátel dosáhnete že si víno zachová skvělou chuť ale že se může i dobré víno vyvinout do opravdu excelentního nápoje a zajistit dlouhodobé zachování jeho hodnoty. Dokonce i teplota se kterou se víno servíruje má rozhodující význam pro chuťový požitek. Vinotéka Liebherr Vám nabízí pro každou potřebu to správné řešení.

Vybavení

Vinotéka LIEBHERR WKt 4552 disponuje bohatým užitným objemem s kapacitou 435L. Je připravena k uskladnění až 201 lahví typu Bordeaux 0,75L pro uspokojení i náročnějšího uživatele. Vnitřní chladicí prostor je vybaven šesti dřevěnými poličkami na které si můžete Vaše ušlechtilé víno naskládat.

Jedinečný uhlíkový filtr

Pro zaručení ideální vlhkosti vzduchu ve vinotéce, se koná výměna vzduchu s okolím. Prach, nečistoty a pachy jsou díky filtru s aktivním uhlím z čerstvého vzduchu odstraňovány. Přívod čerstvého vzduchu za pomoci jednoduše vyměnitelným filtrem s aktivním uhlíkem zaručuje optimální kvalitu vzduchu vinotéky LIEBHERR WKt 4552

Jednoduché ovládání

Vinotéka je vybavena velmi jednoduchým elektronickým ovládáním MagicEye s digitálním ukazatelem teploty. Vy si tak sami můžete nastavit optimální teplotu pro skladování vína s rozsahem + 5 ° C až + 20 ° C.

Bezpečnost

Z hlediska bezpečnosti, zejména o vnitřní obsah vinotéky s excelentními a ušlechtilými kousky je vybavena praktickým zámkem. Nechybí ani varovný signál vitríny při nežádoucím otevření.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 6
  • Třída energ.účinnosti A
  • Celkový čistý objem 435 L
  • Celkový hrubý objem 478 L
  • Kapacita lahví 201

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
Teplotní rozsah (zóna 1): 5 - 20
Počet teplotních zón: 1
Tepelný rozsah: 5-20

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 70 cm
Výška: 165 cm
Hloubka: 74,2 cm
Hmotnost: 97 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 6
Celkový čistý objem: 435 L
Celkový hrubý objem: 478 L
Kapacita lahví: 201
Materiál polic: dubové dřevo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Klimatická třída: SN-T

Všechny parametry

Recenze LIEBHERR WKt 4552, vinoteka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LIEBHERR WKt 4552, vinoteka