Liebherr WKr 4211


Vinotéka, Energetická třída F, Objem: 377 l, Roční spotřeba energie: 108 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Kapacita: 200 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 60 cm, Výška: 165 cm, Hloubka: 73,9 cm. Více info


Cena 33 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 340 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící luxusní vinotéka Liebherr WKR 4211 pojme až 200 lahví. Její vnitřní prostor o objemu 377 litrů je rozdělen pěti dřevěnými policemi. Distribuce chladného vzduchu uvnitř vinotéky je rovnoměrná a díky tomu je zaručena bezvadná péče o vaše víno. Nechybí ani filtr s aktivním uhlím pro odstranění pachů, nečistot a prachu ze vzduchu. Přívod čerstvého vzduchu snadno vyměnitelným filtrem zaručuje jeho optimální kvalitu. Při zvýšení teploty uvnitř vinotéky budete upozorněni akustickým a světelným signálem.

Neuvěřitelný prostor

Volně stojící vinotéka Liebherr WKR 4211 nabízí luxusní prostor pro uložení vašeho oblíbeného vína. Vnitřní prostor o objemu 377 litrů pojme až 200 lahví vína. Pro jejich uložení je k dispozici pět kvalitních dřevěných polic. Všechny police jsou výškově nastavitelné.

Ideální klima

Vinotéka je vybavena ventilátorem, který rovnoměrně distribuuje chladný vzduch v celém prostoru. Nechybí ani filtr s aktivním uhlím, který přispívá k odstranění pachů, nečistot a prachu z čerstvého vzduchu. Díky tomu je do vinotéky zaručen přívod optimálního kvalitního vzduchu. O chlazení vzduchu se stará jeden chladicí okruh spolu s jednou teplotní zónou.

Bezpečnostní vybavení

V případě, že by se uvnitř vinotéky zvýšila teplota, budete okamžitě upozorněni akustickým a světelným signálem. Vinotéka je také vybavena bezpečnostním termostatem a dětskou pojistkou. Pro komfortnější otevírání je na dveřích umístěno ergonomické tyčové madlo. V případě nedovřených dveří budete upozorněni akustickým signálem.

Jednoduché ovládání

Vinotéka Liebherr WKR 4211 vyniká jednoduchým ovládáním. Pomocí tlačítek snadno nastavíte požadovanou teplotu, kterou obratem můžete zkontrolovat na displeji s digitálním ukazatelem teploty. Pro větší přehlednost je vinotéka vybavena vnějším digitálním ukazatelem teploty. Samozřejmostí je i automatické odmrazování vnitřního prostoru.

Luxusní design

Jednoduché linie, černé provedení stěn a dveře v barvě bordó představují luxusní kombinaci, která dodává vinotéce Liebherr WKR 4211 jedinečný vzhled. Bude se skvěle hodit do každého interiéru milovníků vín.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 6
Celkový čistý objem 377 L
Kapacita lahví 200
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WKr 4211

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi