Liebherr WKR 1811 vinotéka


Vinotéka, Energetická třída E, Objem: 128 l, Roční spotřeba energie: 76 kWh, Kapacita: 66 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 60 cm, Výška: 89 cm, Hloubka: 61,3 cm. Více info


Cena 27 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Liebherr WKR 1811nabízí jednu teplotní zónou. Řízení je možné pomocí digitálního ukazatele teploty MagicEye. Na poruchu nebo otevřené dveře vás upozorní akustické a optické signály. Teplotní rozsah je od +5 °C do +20 °C. Celkem tři odkládací plochy pojmou až 66 láhví vína. Pro větší bezpečnost dětí i vín je k dispozici pojistka. Jednoduché provedení zaručuje, že se tato vinotéka hodí do každé domácnosti. Celkový objem je 145 l. Směr otevírání dveří je doprava.

Výkonný ventilátor

Při důkladném chlazení vína je důležité, aby teplota ve vinotéce byla stejná a chlazení tak probíhalo rovnoměrně. Vinotéka Liebherr WKR 1811 je vybavena výkonným ventilátorem, který se postará o rovnoměrné rozložení teploty v interiéru. Chlazení tak bude mnohem efektivnější a účinnější. Tento užitečný prvek zajistí dokonale vychlazené víno za každých podmínek. 

Nízká hlučnost

Žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při posezení u sklenky s rodinou nebo přáteli. Vinotéka Liebherr WKR 1811 se může pochlubit mimořádně tichým chodem, který potěší každého zákazníka, zaručeně vás nebude rušit nadměrným hlukem.

Nízka hlučnosť - LIEBHERR WKr 1811

Moderní design

Vinotéka je vhodná do jakékoli místnosti ve vaší domácnosti. Ať už ji umístěte do obývacího pokoje, kuchyně, či pracovny, měla by dotvářet celkový design místnosti. Vinotéka Liebherr WKR 1811 se svým minimalistickým nadčasovým vzhledem hodí téměř kamkoli. Nabízíme ji v elegantním černém provedení, díky kterému je možné ji stylizovat k ostatním doplňkům v domácnosti. Moderní design zkrášlí každý prostor, do kterého tuto stylovou vinotéku s obsahem přibližně 66 láhví umístíte.
 

Moderný dizajn - LIEBHERR WKr 1811

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 3
Celkový čistý objem 128 L
Kapacita lahví 66
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WKR 1811 vinotéka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi