LIEBHERR WKes 653, vinoteka

Klimatizovaná volně stojící vinotéka Liebherr WKES 653 nabízí dokonalý design v nerezovém provedení, s prosklenými dveří s nerezovým rámem. Vybavená je elektronickým ovládáním MagicEye s digitálním ukazatelem teploty. Vnitřní prostor vinotéky Liebherr WKES 653 s intgrovaným osvětlením je vybaven systémem GrandCru, nabízí objem 38 l. Ve vinotéce můžete uložit 12 lahví vína při teplotě v rozsahu od 5 ° C do 20 ° C. Pro optimální podmínky pro skladování vína je vybavena aktivním uhlíkovým filtrem, integtŕovaným ventilátorem a lávovými kameny. Pro bezpečný provoz disponuje vinotéka dětskou zámkem, optickou a akustickou signalizací při poruše, nebo otevřených dveřích. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: E

Popis produktu

Domácí vinotéka

Volně stojící vinotéka Liebherr WKES 653 je elegantní a výkonný elektrospotřebič pro optimální skladování vína. Kromě svého výkonu nabízí moderní vzhled, který je vhodný pro domácí využití. Nabízí design v nerezovém barevném provedení, dveře s vyměnitelným závěsem jsou vyrobeny z izolačního skla které je zasazeno do nerezového rámu.

Domáca vinotéka - Liebherr WKes 653

Cladiaci prostor

Vinotéka Liebherr WKES 653 s dynamickým chlazením nabízí čistý užitný objem 38 l. Poskytuje dostatečný prostor pro uskladnění 12 Bordeaux lahví vína o objemu 0,75 l. Vybavená je třemi dřevěnými policemi a dřevěnou odkládací zásuvkou. Pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena LED osvětlením. Elegantní vzhled doplňuje přehledný LCD displej.

Výbava

Vinotéka Liebherr WKES 653 má jednu chladicí zónu. Disponuje elektronickým dotykovým ovládáním MagicEye s digitálním ukazatelem teploty. Rozsah vnitřní teploty je 5°C až 20°C. Integrovaný ventilátor zajistí rovnoměrnou teplotu a vlhkost v celém prostoru vinotéky. Vyměnitelný uhlíkový filtr zachytí všechny pachy, drobné nečistoty a prach proudící z okolního prostoru vinotéky. Vinotéka disponuje lávovými kameny pro udržení optimální vlhkosti vzduchu.

Výbava - Liebherr WKes 653

Funkce

Pro dokonalou a bezpečný provoz je vinotéka vybavena praktickými funkcemi. Dětský zámek zabrání nežádoucí změně nastavené teploty. Kromě toho disponuje optickou a akustickou signalizací otevřených dveří, nebo poruchy spotřebiče.

Technické informace

Elegantní vinotéka má rozměry 61,2 / 42,5 / 47,8 cm. Vinotéka disponuje přívodním kabelem o délce 190 cm.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 3
  • Celkový čistý objem 38 L
  • Kapacita lahví 12
  • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
Teplotní rozsah (zóna 1): 5 - 20
Počet teplotních zón: 1
Tepelný rozsah: +5°C až +20°C

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 61,2 cm
Výška: 47,8 cm
Hloubka: 47,8 cm
Hmotnost: 32 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 3
Celkový čistý objem: 38 L
Celkový hrubý objem: 56 L
Kapacita lahví: 12
Materiál polic: dubové dřevo

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 78 kWh
Klimatická třída: SN
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Všechny parametry

Recenze LIEBHERR WKes 653, vinoteka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LIEBHERR WKes 653, vinoteka