Liebherr WKb 4212


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 395 l, Roční spotřeba energie: 177 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Kapacita: 200 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 60 cm, Výška: 165 cm, Hloubka: 79,3 cm. Více info


Cena 33 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 340 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chladnička na víno Liebherr WKB 4212 díky svému dynamickému chlazení a šesti přizpůsobeným dřevěným policím šikovně uskladní a ochladí vaše víno. Její užitný objem je 395 litrů pro uložení 200 kusů 0,75litrových lahví. Povrchové provedení chladničky působí elegantně a jednoduše, její dvířka jsou vyrobena z černého izolačního skla. Boční strany chladničky Liebherr WKB 4212 mají černou barvu. K dispozici je ergonomická tyčová rukojeť, která vás pohodlně dostane do vnitřní části chladničky a na otevřená dvířka vás upozorní akustická kontrolka.

Praktické uskladnění vín

Vynikající chladnička na víno Liebherr WKB 4212 prakticky uskladní vaše víno a příjemně ho ochladí. Díky ní a jejímu dynamickému chlazení bude mít vaše víno vždy tu správnou teplotu a bude skvěle připraveno k podávání. Chladnička na víno potěší každého milovníka vína a díky své velké kapacitě je také vhodná pro uskladnění vín v malých podnicích.

Úložný prostor a design

Vnitřní část chladničky nabízí šest dřevěných sklopných polic, které jsou přizpůsobeny pro praktické uskladnění vinných lahví. Šířka vnitřní části chladničky je 51 cm. Užitný objem chladničky na víno Liebherr WKB 4212 je 395 litrů. Celkově do ní můžete uložit až 200 kusů 0,75litrových vinných lahví. Její povrchové provedení působí příjemně a jednoduše a hodí se do jakýchkoliv prostor. Dveře chladničky jsou vyrobeny z izolačního skla a mají černý rám. Jejich otevírání je díky ergonomické tyčové rukojeti pohodlné a jednoduché. Povrchová úprava boků chladničky je také v černém provedení.

Úložný priestor a dizajn - LIEBHERR WKb 4212

Výhody chladničky

Pro aktuální informace o teplotě ve vnitřní části je přizpůsoben digitální ukazatel teploty. Délka přívodního kabelu je 190 cm. Chladničku na víno Liebherr WKB 4212 lze přistavit ke stěně. Má přizpůsobená transportní kolečka a úchytky. Při poruše chladničky je přizpůsobena optická a akustická kontrolka. Na otevřené dveře vás upozorní akustická kontrolka části Wine. K dispozici je i odvod roztáté vody z vnitřní části chladničky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 6
Celkový čistý objem 395 L
Kapacita lahví 200
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WKb 4212

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi