Liebherr WKB 3212 chladnička na víno

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu

Elektronický informační list


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 314 l, Roční spotřeba energie: 171 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Kapacita: 164 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 60 cm, Výška: 135 cm, Hloubka: 73,9 cm. Více info


Cena 35 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 599 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Šikovná chladnička na víno Liebherr WKB 3212 je perfektním darem pro milovníky tohoto oblíbeného alkoholu. Víno udrží v optimální teplotě od +5 °C do +20 °C. Její využitelný objem je až 314 litrů, do kterého se vejde přibližně 164 lahví vína. K přednostem chladničky patří dynamický způsob chlazení, dětská pojistka, nízká hlučnost, jednoduché digitální ovládání s praktickým ukazatelem teploty, výkonný ventilátor a silné vnitřní osvětlení. Jistě vás také potěší bezpečnostní prosklené dveře s izolačním sklem v elegantní černé barvě. Chladnička na víno Liebherr WKB 3212 navíc nabízí šikovné úložiště na dřevěných policích.

Výkonný ventilátor

Při skladování a chlazení vína, jakož i jiných nápojů, je důležité, aby byla v teplota v chladničce rovnoměrně rozložená. O to se postará šikovná chladnička na víno Liebherr WKB 3212, která disponuje užitečným ventilátorem. Ten spolehlivě a důkladně rozproudí chladný vzduch v celém prostoru chladničky, takže teplota bude na každém centimetru stejná. Díky tomu bude víno či jiné nápoje dokonale vychlazené a uchováné v maximálním bezpečí proti zkáze.

Chytrý objem

Chladnička na víno Liebherr WKB 3212 disponuje šikovným objemem 314 litrů, do kterého se vejde dostatek lahodného vína. Do pevných a odolných polic z kvalitního dřeva můžete uskladnit až 164 lahví o objemu 0,75 litru. Tak budete mít vždy dostatek místa a prostoru pro uskladnění a důkladné vychlazení každé láhve tohoto lahodného nápoje.

Jednoduché digitální ovládání

Ovládání chladničky nebylo nikdy tak jednoduché. Chladnička na víno Liebherr WKB 3212 vyniká mimořádně pohodlným a praktickým ovládáním. Pomocí digitálního ukazatele jednoduše navolíte všechny požadované funkce bez problémů. Navíc budete vždy informováni o aktuální teplotě v chladničce. Jednoduché a pohodlné digitální ovládání chladničky zvládne skutečně každý.

Bezpečnostní dveře

Při uskladňování a chlazení vína jsou zapotřebí bezpečné a spolehlivé dveře, které zabrání vnějším vlivům zkazit tento chutný nápoj. Chladnička na víno Liebherr WKB 3212 disponuje bezpečnostními prosklenými dveřmi s odolným izolačním sklem, které účinně zabrání vnějším vlivům dostat se do chladničky. Toto bezpečnostní izolační sklo je v černé barvě, což vytváří elegantní kombinaci, která zkrášlí každou domácnost. Přenechejte péči o vaše víno skutečnému profesionálovi. Tato jedinečná chladnička na víno se o něj spolehlivě postará.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 4
Celkový čistý objem 314 L
Kapacita lahví 164
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WKB 3212 chladnička na víno

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi