Liebherr WKb 1812 vinotéka


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 134 l, Roční spotřeba energie: 123 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 66 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 60 cm, Výška: 89 cm, Hloubka: 61,3 cm. Více info


Cena 28 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 290 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mějte své oblíbené víno spolehlivě uschované a vždy dobře vychlazené například ve vinotéce Liebherr WKB 1812. Svým elegantním vzhledem v černém provedení spolu se dvěma pozinkovanými poličkami dokonale vynikne v každé místnosti. Disponuje dynamickým způsobem chlazení, užitným objemem 134 litrů. Rovněž je vybavená transportními kolečky v zadní části. Nechybí dětská pojistka. Ve vinotéce Liebherr WKB 1812 můžete uložit maximálně 66 láhví vína. Hlučnost dosahuje 38 dB.

Skladování vína

Vinotéka Liebherr WKB 1812 je vybavena funkcemi pro optimální uskladnění vína. Disponuje digitálním ukazatelem teploty MagicEye. Uhlíkový filtr zbaví proudící čerstvý vzduch všech pachů a částeček prachu, takže kvalita vzduchu ve vinotéce je pro skladování ideální. Teplotu vnitřního prostoru vinotéky můžete nastavit v rozsahu od 5 °C do 20 °C.

Elegantní vzhled

Dvouzónová vinotéka nabízí praktické skladování vína v optimálních podmínkách se dvěma nezávisle nastavitelnými teplotami v horní a dolní části. Svou kapacitou je vhodná pro domácí vinný sklípek. Má elegantní černé provedení s prosklenými dveřmi a vnitřním osvětlením. Ovládání je umístěno nahoře. S celkovým objemem 134 l v ní můžete uskladnit až 66 láhví. Hlučnost spotřebiče dosahuje 38 dB. Jeho roční spotřeba energie je 146 kWh. Ve výbavě nechybí:

  •     Rukojeť
  •     2 police
  •     Osvětlení
  •     MagicEye
  •     Uhlíkový filtr
  •     Dětská pojistka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 3
Celkový čistý objem 134 L
Kapacita lahví 66
Třída energetické účinnosti G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WKb 1812 vinotéka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi