Liebherr UIKP 1550


Vestavná jednodveřová chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 136 l, Objem mrazničky: 0 l, Roční spotřeba energie: 91,62 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Šířka: 60 cm, Výška: 88 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 31 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 320 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná jednodveřová chladnička Liebherr UIKP 1550 je zařazena v energetické třídě E a má objem 137 litrů. Disponuje systémem SuperCool, přihrádkou na zeleninu a ovoce, digitálním displejem MagicEye a LED osvětlením. Hladina hluku je pouze 34 dB. Dveře můžete prohodit na levé nebo pravé otevírání.

Malé rozměry

Vestavná jednodveřová chladnička Liebherr UIKP 1550 je díky svým malým rozměrům ideální pro malé kuchyňské prostory, ubytovny, chaty nebo kanceláře. Jelikož má malý a jednoduchý design, nenarušuje celkový vzhled místností, ve kterých je umístěna. Snadno se do ní vejde celý nákup a poskytuje optimální podmínky pro skladování potravin. Odmrazování chladničky je automatické.

Objem a vybavení

Navzdory svým malým rozměrům nabízí chladnička dostatečně velký objem pro vaše potraviny - její objem je 137 litrů. Vnitřní prostor tvoří 3 skleněné police, zásuvka na ovoce a zeleninu a 3 police ve dveřích. Nechybí ani držák na lahve a konzervy a zásobník na vejce. Navíc má systém SuperCool, který dokáže snížit teplotu na +2 °C v chladicí části po dobu 12 hodin. Na pootevřená dvířka déle než 60 sekund vás upozorní alarm.

LED osvětlení

Díky LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co se v chladničce nachází. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvícení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla navíc spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Kromě toho světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 88 cm
Maximální hlučnost 34 db
Celkový čistý objem 136 L
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr UIKP 1550

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi