Liebherr TX 1021

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednodveřová chladnička Liebherr TX 1021 má bílé povrchové provedení. Její celkový využitelný objem je 86 litrů. Díky úspornému chodu patří do energetické třídy A + a její roční spotřeba elektrické energie je 113 kWh. Způsob chlazení je statický a odmrazování manuálně. Vnitřní část je tvořena dvěma skleněnými poličkami, třemi dveřními poličkami, dvěma zásuvkami na ovoce a zeleninu a zásobníkem na vajíčka. LED osvětlení vám zaručí dokonalý přehled o uskladněných potravinách. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr K 3130

Chladnička Liebherr K 3130 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Využitelný objem dosahuje 297 litrů. Ovládání je pomocí MagicEye s LCD grafickým ukazatelem teploty, které je umístěno…

  • Výška: 144,7 cm
  • Třída energ.účinnosti: A ++
  • Celkový čistý objem: 297 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Jednoduchý design

Povrchové provedení jednodveřové chladničky Liebherr TX 1021 je v jednoduché a nenápadné bílé barvě, díky které jej můžete umístit kamkoliv, bez narušení celkového designu místnosti. Dvířka jsou kovové a pro jejich pohodlnější otevírání je přizpůsobené ergonomické madlo. Umístěny je na vrchní straně dvířek, takže se nebudete muset zbytečně ohýbat. Interiér je vybaven LED bočním osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněného jídle.

Malé rozměry

Jednodveřová chladnička Liebherr TX 1021 je díky svým malým rozměrům ideální na umístění do malých kuchyňských prostorů, kolejí, chalup nebo kanceláří. Jelikož má malý a jednoduchý design, nenaruší celkový vzhled místností, ve kterých je umístěna. Bez problémů se do ní vejde celý nákup a zajistí optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin.

Objem a vybavení

Chladnička nabízí i přes malé rozměry dostatečně velký objem pro vaše potraviny. Její objem je 86 litrů. Interiér je tvořen dvěma skleněnými policemi s umělohmotným rámem, dvěma miskami na ovoce a zeleninu se zachováním jejich čerstvosti a třemi poličkami ve dvířkách. Nachází se zde i držák na lahve a konzervy a zásobník na vajíčka.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá jednodveřová chladnička budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženy. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 55,4 cm
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 86 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Chladnička

Hrubá kapacita chladničky: 102 L
Beznámrazový systém (chladnička): Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 63 cm
Výška: 55,4 cm
Hloubka: 62,4 cm
Hmotnost: 29,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 113 kWh
Klimatická třída: SN-ST

Vzhled

Celkový čistý objem: 86 L

Další parametry

NoFrost (chladnička): Ne
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Všechny parametry

Recenze Liebherr TX 1021

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr TX 1021