Liebherr TX 1021 jednodveřová chladnička bílá

Jednodveřová chladnička, Energetická třída F, Objem: 92 l, Roční spotřeba energie: 131 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Šířka: 63 cm, Výška: 55,4 cm. Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Liebherr TX 1021 má bílé povrchové provedení. Její celkový využitelný objem je 92 litrů. Způsob chlazení je statický a odmrazování manuální. Vnitřní část je tvořena dvěma skleněnými poličkami, třemi dveřními poličkami, dvěma zásuvkami na ovoce a zeleninu a zásobníkem na vajíčka. LED osvětlení vám zaručí dokonalý přehled o uskladněných potravinách.

Jednoduchý design

Povrchové provedení jednodveřové chladničky Liebherr TX 1021 je v jednoduché a nenápadné bílé barvě, díky které ji můžete umístit kamkoliv, aniž byste narušili celkový vzhled místnosti. Dvířka jsou kovová a pro jejich pohodlnější otevírání je přizpůsobené ergonomické madlo umístěné na vrchní straně dvířek, takže se nebudete muset zbytečně ohýbat. Interiér je vybaven LED bočním osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o obsahu chladničky.

Malé rozměry

Jednodveřová chladnička Liebherr TX 1021 je díky svým malým rozměrům ideální do malých kuchyňských prostor. Užijete ji na chatě, chalupě nebo kanceláři. I přes menší velikost se do ní vejde běžný nákup.

Objem a vybavení

Objem chladničky činí 92 litrů. Interiér je tvořen dvěma skleněnými policemi s umělohmotným rámem, dvěma miskami na ovoce a zeleninu a třemi poličkami ve dvířkách. Nachází se zde i držák na láhve a konzervy a zásobník na vajíčka.

LED osvětlení

Díky LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co se v chladničce nachází. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvícení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla navíc spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Kromě toho světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 55.4 cm
Celkový čistý objem 92 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr TX 1021 jednodveřová chladnička bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi