Liebherr TP 1764 vystavený kus s plnou zárukou

21 990 Kč ? Ušetříte 31 % 15 198 Kč

Na splátky spočítat

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Chladnička Liebherr TP 1764 má k dispozici kompresor a chladicí okruh a jednu teplotní zónu. Patří do energetické třídy A+++. Její objem je 118 l v chladící části a 18 l výparník pro krátkodobé mrazení. Tři poličky jsou vyrobeny ze skla, z toho tři jsou výškově nastavitelné. Dveřní poličky jsou vyrobeny také ze skla ale mají plastový okraj. Pro lepší uložení potravin slouží polička s držákem na lahve i konzervy a zásobník na vajíčka. Vnitřní osvětlení chladící části je postranní žárovkové. Pro spolehlivé uskladnění zeleniny a ovoce slouží zvláštní misky. Ovládání této jednodveřové chladničky Liebherr TP 1764 je možné přes MagicEye s LED ukazatelem teploty. Vnější analogový ukazatel teploty vás spolehlivě informuje o každé změně. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 31 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Samsung RR39M7145S9/EO Twin

Jednodveřová chladnička Samsung RR39M7145S9 / EO Twin v nerezovém provedení má objem 387 l. Disponuje beznámrazovou technologií True No Frost a systémem All Around cooling, který zajistí dokonalé…

  • Výška: 185,3 cm
  • Celkový čistý objem: 387 L
  • NoFrost (chladnička): Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Využitelný objem

Chladnička Liebherr TP 1764 pro uložení vašich potravin nabízí dostatečně velký objem. Celkový čistý objem spotřebiče je 136 litrů. Kapacita je rozdělena pro chladící a mrazící část. Chladící část nabízí 118 litrový čistý objem a mrazicí složku - výparník 18 litrový objem. Výparník je vhodný pro krátkodobé uchování mražených potravin. Jeho odmrazování je manuálně. I přes malé rozměry spotřebiče budete mít dostatek místa pro uložení vašich nákupů. Její chod je efektivní a zajistí optimální podmínky pro vaše potraviny. Vybavená je funkcí automatického odmrazování chladící části, díky čemuž si nemusíte dělat žádné starosti s její údržbou a komplikovaných odmrazováním. Kromě toho je její chod úspornější a vy utratíte méně peněz za spotřebu energie. Povrchové provedení je v bílé barvě a přizpůsobena je i praktická rukojeť.

Chladící část

Chladící část kombinované chladničkyponúka 118 litrový užitný objem pro vaše potraviny. Její odmrazování je automatické a tak si s ním nemusíte dělat žádné starosti. Interiér této části je tvořen 3 policemi z tvrzeného skla a 2 x praktickou přihrádkou na ovoce a zeleninu, která nevyžaduje složitou údržbu. Využít lze i prostor ve dvířkách chladničky kde se nachází držák na vajíčka, či prostor na lahve a konzervy.

Mrazící část a spotřeba

Mrazicí složka - výparník nabízí prostor pro uložení menšího množství potravin. Výparník je vhodný pro krátkodobé uchování mražených potravin. Umístěna je na vrchní straně spotřebiče, jako samostatná zásuvka. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg potravin za 24 hodin. Spotřebič je díky svému efektivnímu a úspornému chodu řazen do energetické třídy A +++.  Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zajišťuje optimální přehled o vašich uložených potravinách.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá jednodveřová chladnička budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženy. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 85 cm
  • Maximální hlučnost 37 db
  • Celkový čistý objem 136 L
  • Roční spotřeba energie 99 kWh

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60,1 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 62,8 cm
Hmotnost: 44 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne
Displej na dvířkách: Ne

Vzhled

Celkový čistý objem: 136 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 118 L
Vyparník: Ano
Čistý objem výparníku: 18 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 99 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 2 hod.

Mraznička

Mrazící výkon: 15 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Ostatní

Kód produktu: TP1764

Všechny parametry

Recenze Liebherr TP 1764

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr TP 1764