Liebherr TP 1760

Nákupem získáte 219,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednodveřová chladnička Liebherr TP 1760 v bílé barvě má k dispozici kompresor, chladicí okruh a jednu teplotní zónu. Spadá do energetické třídy A +++. Ovládání této jednodveřové chladničky je elektronické, prostřednictvím MagicEye s LED ukazatelem teploty. Vnější analogový ukazatel teploty vás spolehlivě informuje o každé změně. Rovněž máte k dispozici kontrolku SuperCool. Uvnitř chladničky Liebherr TP 1760 najdete 3 poličky a čtyři dveřní poličky, držák na lahve a konzervy ve dveřích a zásobník na vajíčka. Vnitřní osvětlení chladící části je postranní LED. Pro spolehlivé uskladnění zeleniny a ovoce slouží zvláštní misky. Dveřní poličky jsou vyrobeny ze skla ale mají plastový okraj. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung RR39M7145S9/EO Twin

17 990 Kč

K odeslání 1 ks

Jednodveřová chladnička Samsung RR39M7145S9 / EO Twin v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Objem chladničky představuje 385 l. Disponuje beznámrazovou technologií True No…

  • Výška: 185,3 cm
  • Třída energ.účinnosti: A ++
  • Celkový čistý objem: 385 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Pro malé prostory

Jednodveřová chlanička Liebherr TP 1760 je vhodná například do menších domácností nebo kanceláří. Její využitelný celkový objem je 154 litrů. Ovládání je elektronické umístěno zvenku. Rozmrazování se realizuje automaticky. Vnitřní vybavení tvoří 4 skleněné poličky, z toho 2 nastavitelné, 2 x plastová zásuvka na ovoce a zeleninu a 3 dveřní poličky. Její chod je efektivní a zajistí optimální podmínky pro vaše potraviny. Vybavená je funkcí automatického odmrazování chladící části, díky čemuž si nemusíte dělat žádné starosti s její údržbou a komplikovaných odmrazováním. Kromě toho je její chod úspornější a vy utratíte méně peněz za spotřebu energie. Povrchové provedení je v bílé barvě a přizpůsobena je i praktická rukojeť.

Magic Eye

Chladnička je vybavena digitálním displejem s digitálním ukazatelem teploty v magickém oku - Magic Eye. Informuje Vás o požadované teplotě v chladničce. Špičkově přesná elektronika zaručuje, že vybraná hodnota bude na stupeň přesně dodržena.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá jednodveřová chladnička budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženy. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 85 cm
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Celkový čistý objem 154 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Chladnička

Hrubá kapacita chladničky: 160 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60,1 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 62,8 cm
Hmotnost: 40,1 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 35 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 64 kWh
Klimatická třída: SN-T

Vzhled

Celkový čistý objem: 154 L

Další parametry

NoFrost (chladnička): Ne
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Všechny parametry

Recenze Liebherr TP 1760

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr TP 1760