Liebherr TP 1724

Nákupem získáte 159,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kompaktní jednodveřová chladnička Liebherr TP 1724 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A +++. Objem chladničky je 125 litrů pro chladící část a výparník má objem 18 litrů. Ovládání je mechanické, pomocí otočného regulátoru umístěného uvnitř. Chladnička má 1 chladicí okruh s 2 teplotními zónami. Vnitřní výbavu tvoří LED osvětlení, 2 skleněné úložné plochy z toho 1 výškově nastavitelná, 3 úložné poličky ve dveřích, miska na vajíčka a 2 průhledné plastové zásuvky poloviční šířky pro skladování ovoce a zeleniny. Odmrazování chladničky se realizuje automaticky. Mrazící část je umístěna v horní části a její mrazicí kapacita dosahuje 2 kg / 24 hod. a akumulační doba 10 hodin. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr TP 1764

Splátky s 0% navýšením (více info)

Liebherr TP 1764

Chladnička Liebherr TP 1764 má k dispozici kompresor a chladicí okruh a jednu teplotní zónu. Patří do energetické třídy A+++. Její objem je 118 l v chladící části a 18 l výparník pro krátkodobé…

 • Výška: 85 cm
 • Maximální hlučnost: 37 db
 • Třída energ.účinnosti: A +++

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Využitelný objem

Chladnička Liebherr TP 1724 pro uložení vašich potravin nabízí dostatečně velký objem. Celkový čistý objem spotřebiče je 143 litrů. Kapacita je rozdělena pro chladící a mrazící část. Chladící část nabízí 125 litrový čistý objem a mrazicí část 18 litrový objem. I přes malé rozměry spotřebiče budete mít dostatek místa pro uložení vašich nákupů. Její chod je efektivní a zajistí optimální podmínky pro vaše potraviny.

Chladící část

Chladící část kombinované chladničky nabízí 125 litrový užitný objem pro vaše potraviny. Její odmrazování je automatické a tak si s ním nemusíte dělat žádné starosti. Interiér této části tvoří: LED osvětlení, 2 skleněné úložné plochy z toho 1 výškově nastavitelná, 3 úložné poličky ve dveřích, miska na vajíčka a 2 průhledné plastové zásuvky poloviční šířky pro skladování ovoce a zeleniny, která nevyžaduje složitou údržbu. Využít lze i prostor ve dvířkách chladničky kde se nachází držák na vajíčka, či prostor na lahve a konzervy.

Mrazící část a spotřeba

Mrazák s celkovým využitelným objemem 18 litrů, nabízí prostor pro uložení menšího množství potravin. Umístěna je ve vrchní části spotřebiče, jako samostatná zásuvka. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu se díky akumulační době 10 hodin nemusíte strachovat o vložené potraviny. Spotřebič je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazen do energetické třídy A +++. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým LED osvětlením, které zajišťuje optimální přehled o vašich uložených potravinách.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 85 cm
 • Maximální hlučnost 38 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Celkový čistý objem 143 L
 • Čistá kapacita chladničky 125 L
 • Roční spotřeba energie 98 kWh
 • Klimatická třída SN-ST
 • Mrazící výkon 2 kg/24h
 • Rychlé zamražení Ne
 • Vyparník Ano

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60,1 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 62,8 cm
Hmotnost: 38 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 98 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 10 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 143 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 125 L
Vyparník: Ano
Čistý objem výparníku: 18 L

Mraznička

Mrazící výkon: 2 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: TP 1724

Všechny parametry

Recenze Liebherr TP 1724

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr TP 1724