Liebherr TP 1720


Výška: 85 cm, Celkový čistý objem: 145 L, NoFrost (chladnička): Ne, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová Lednice Liebherr TP 1720 v bílé barvě má objem 145 litrů a je vhodná do kanceláří, na chatu nebo internát. Pohodlné otevírání pomocí madla. Chladicí část je vybavena 4 skleněnými policemi a dvěma zásuvkami pro uskladnění ovoce a zeleniny. Ve dveřích chladničky jsou 3 police vhodné k uskladnění vajíček, sýrů, másla a nápojů. Možnost přehození dvířek. Hlučnost při chlazení dosahuje 35 dB. Manuální nastavení teploty pomocí regulátoru a automatické odmrazování. Samozřejmostí je vnitřní světlo. Rozměry (V × Š × H): 85 × 60,1 × 62,8 cm.

Praktický spotřebič

Šikovná jednodveřová chladnička Liebherr TP 1720 je spotřebič určený pro každodenní použití. Díky chladničce nebudete muset potraviny kupovat každý den, ale stačí je nakoupit jednou za čas a přehledně uložit do chladničky. Ušetříte tak spoustu času, který můžete strávit příjemněji. Odmrazování chladicí části je automatické. Ovládání chladničky je mechanické, zajištěno otočným regulátorem.

Liebherr TP 1720

Chladnička Liebherr TP 1720 nabízí 145litrový objem pro vaše potraviny. Její odmrazování je automatické a tak si s ním nemusíte dělat žádné starosti. Interiér této části tvoří: osvětlení, 4 skleněné úložné plochy, 3 úložné poličky ve dveřích a 2 průhledné plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny, které nevyžadují složitou údržbu.

VitaminBoxy

Průhledné zásuvky VitaminBoxy nabízí spoustu místa pro přehledné uložení ovoce a zeleniny. Kromě toho se snadno čistí.

Malé rozměry

Jednodveřová lednička je díky svým malým rozměrům ideální na umístění do malých kuchyňských prostor, internátů, chalup nebo kanceláří. Jelikož má malý a jednoduchý design, nenaruší celkový vzhled místností, v nichž je umístěna. Bez problémů se do ní vejde celý nákup a zajistí optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 85 cm
Celkový čistý objem 145 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr TP 1720

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno