Liebherr TP 1444


Jednodveřová chladnička, Energetická třída D, Čistá kapacita chladničky: 106 l, Vyparník, Objem výparníku: 15 l, Roční spotřeba energie: 112,8 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Šířka: 55,4 cm, Výška: 85 cm. Více info


Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Liebherr TP 1444 v bílém provedení. Objem chladicí části chladničky je 106 litrů a výparník má objem 15 litrů. Ovládání je mechanické, s otočným regulátorem umístěným uvnitř. Chladnička má 1 chladicí okruh se 2 teplotními zónami.

 

 

 

Použitelný objem

Jednodveřová chladnička Liebherr TP 1444 nabízí dostatečný objem pro skladování potravin. Kapacita je rozdělena pro chladicí a mrazicí část. Chladicí část nabízí čistý objem 106 l a mrazicí část 15 l. I přes malé rozměry spotřebiče budete mít dostatek prostoru pro uložení vašich nákupů. Jeho provoz je efektivní a zajišťuje optimální podmínky pro vaše potraviny.

Chladicí část

Chladicí část kombinované chladničky nabízí 105 litrů využitelného objemu pro vaše potraviny. Její odmrazování je automatické , takže se o něj nemusíte starat. Vnitřní prostor této části tvoří LED osvětlení, 2 skleněné odkládací plochy, z nichž 1 je výškově nastavitelná, 3 odkládací police ve dveřích, zásobník na vejce a průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, která nevyžaduje složitou údržbu. Prostor ve dveřích chladničky můžete využít také pro držák na vejce nebo prostor pro lahve a plechovky.

Mrazicí prostor a spotřeba

Mraznička s celkovým využitelným objemem 15 litrů nabízí prostor pro skladování menšího množství potravin. Je umístěn v horní části spotřebiče jako samostatná zásuvka. Mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 4,8 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu se nemusíte bát o vložené potraviny díky 9hodinové době skladování.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 85 cm
Maximální hlučnost 37 db
Celkový čistý objem 120 L
Roční spotřeba energie 112.8 kWh
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr TP 1444

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi