Liebherr TP 1420


Jednodveřová chladnička, Energetická třída E, Objem: 136 l, Roční spotřeba energie: 91 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Šířka: 55,4 cm, Výška: 85 cm. Více info


Cena 11 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 115 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Liebherr TP 1420 v bílém provedení má užitný objem 136 litrů. Chladnička se automaticky odmrazuje a její vnitřní prostor je vybaven LED osvětlením, 4 skleněnými policemi, z nichž 3 jsou výškově nastavitelné, 3 přihrádkami ve dveřích a plastovou zásuvkou pro skladování ovoce a zeleniny. Ovládání je mechanické s otočným regulátorem ve vnitřním prostoru.

 

 

Praktický spotřebič

Praktická jednodveřová chladnička Liebherr TP 1420 je spotřebič určený pro každodenní použití. I přes své malé rozměry nabízí dostatečně velký objem pro vaše potraviny, a to až 136 l. Díky chladničce nebudete muset potraviny nakupovat každý den, ale stačí je jednou za čas nakoupit a přehledně uložit do chladničky. Ušetříte tak spoustu času, který můžete strávit příjemněji. Odmrazování chladicího prostoru je automatické. Ovládání chladničky je mechanické, zajišťuje ho otočný regulátor.

Vnitřní prostor

Vnitřní prostor spotřebiče je vybaven 4 policemi, vyrobenými ze skla, z nichž 3 jsou výškově nastavitelné. Kromě toho se ve dveřním prostoru nacházejí praktické přihrádky, které lze využít pro uložení menších potravin. Police ve dveřích jsou vyrobeny ze skla s plastovým rámem. K dispozici je také držák na vejce a držák na láhve. Samozřejmostí je zásuvka určená k ukládání ovoce a zeleniny. Celý vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED osvětlení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 85 cm
Celkový čistý objem 136 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr TP 1420

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi