Liebherr T 1414

Jednodveřová chladnička Liebherr T 1414 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Její objem je 122 l, z toho chladící část má 107 l a výparník 15 l. Výparník je ideální pro krátkodobé skladování mražených potravin. Jeho mrazicí kapacita dosahuje 2 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 10 hodin. Ovládání chladničky Liebherr T 1414je mechanické pomocí otočného regulátoru uvnitř. Vnitřní prostor je vybaven LED osvětlením, 2 skleněnými poličkami (z toho 1 nastavitelná), 3 dveřními policemi a plastovou zásuvkou pro skladování ovoce a zeleniny. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 35 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Liebherr TP 1764

Chladnička Liebherr TP 1764 má k dispozici kompresor a chladicí okruh a jednu teplotní zónu. Patří do energetické třídy A+++. Její objem je 118 l v chladící části a 18 l výparník pro krátkodobé…

 • Výška: 85 cm
 • Maximální hlučnost: 37 db
 • Třída energ.účinnosti: A +++

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Využitelný objem

Jednodveřová chladnička Liebherr T 1414 pro uložení vašich potravin nabízí dostatečně velký objem. Celkový čistý objem spotřebiče je 122 litrů. Kapacita je rozdělena pro chladící a mrazící část. Chladící část nabízí 107 litrový čistý objem a mrazicí složku - výparník 15 litrový objem. Výparník je vhodný pro krátkodobé uchování mražených potravin. Jeho odmrazování je manuálně. I přes malé rozměry spotřebiče budete mít dostatek místa pro uložení vašich nákupů. Její chod je efektivní a zajistí optimální podmínky pro vaše potraviny. Vybavená je funkcí automatického odmrazování chladící části, díky čemuž si nemusíte dělat žádné starosti s její údržbou a komplikovaných odmrazováním. Kromě toho je její chod úspornější a vy utratíte méně peněz za spotřebu energie. Povrchové provedení je v bílé barvě a přizpůsobena je i praktická rukojeť.

Chladící část

Chladící část kombinované chladničkyponúka 107 litrový užitný objem pro vaše potraviny. Interiér této části je tvořen 2 policemi z tvrzeného skla a praktickou přihrádkou na ovoce a zeleninu, která nevyžaduje složitou údržbu. Využít lze i prostor ve dvířkách chladničky kde se nachází prostor na lahve a konzervy.

Mrazící část a spotřeba

Mrazicí složka - výparník nabízí prostor pro uložení menšího množství potravin. Výparník je vhodný pro krátkodobé uchování mražených potravin. Umístěna je na vrchní straně spotřebiče, jako samostatná zásuvka. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg potravin za 24 hodin. Spotřebič je díky svému efektivnímu a úspornému chodu řazen do energetické třídy A +. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zajišťuje optimální přehled o vašich uložených potravinách.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá jednodveřová chladnička budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 85 cm
 • Maximální hlučnost 41 db
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 122 L
 • Čistá kapacita chladničky 107 L
 • Roční spotřeba energie 177 kWh
 • Klimatická třída SN-ST
 • Mrazící výkon 2 kg/24h
 • Rychlé zamražení Ne
 • Vyparník Ano
 • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 50,1 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 62 cm
Hmotnost: 33,9 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 177 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 10 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 122 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 107 L
Vyparník: Ano
Čistý objem výparníku: 15 L

Mraznička

Mrazící výkon: 2 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: T1414

Všechny parametry

Recenze Liebherr T 1414

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr T 1414