Liebherr T 1414

  • Doprava zdarma
  • Výprodej −40 %

Výška: 85 cm, Maximální hlučnost: 40 db, Celkový čistý objem: 121 L, Roční spotřeba energie: 176 kWh, Třída energetické účinnosti 2021: F
Elektronický informační list


Cena 5 998 Kč

Sleva 40 % z doporučené ceny výrobcem: 9 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 59,98 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Liebherr T 1414 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy F. Její objem je 121 l, z toho chladící část má 106 l a výparník 15 l. Výparník je ideální pro krátkodobé skladování mražených potravin. Jeho mrazicí kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 10 hodin. Ovládání chladničky Liebherr T 1414 je mechanické pomocí otočného regulátoru uvnitř. Vnitřní prostor je vybaven LED osvětlením, 2 skleněnými poličkami (z toho 1 nastavitelná), 3 dveřními policemi a plastovou zásuvkou pro skladování ovoce a zeleniny.

Využitelný objem

Jednodveřová chladnička Liebherr T 1414 pro uložení vašich potravin nabízí dostatečně velký objem. Celkový čistý objem spotřebiče je 121 litrů. Kapacita je rozdělena pro chladící a mrazící část. Chladící část nabízí 106 litrový čistý objem a mrazicí složku - výparník 15 litrový objem. Výparník je vhodný pro krátkodobé uchování mražených potravin. Jeho odmrazování je manuálně. I přes malé rozměry spotřebiče budete mít dostatek místa pro uložení vašich nákupů. Její chod je efektivní a zajistí optimální podmínky pro vaše potraviny. Vybavená je funkcí automatického odmrazování chladící části, díky čemuž si nemusíte dělat žádné starosti s její údržbou a komplikovaných odmrazováním. Kromě toho je její chod úspornější a vy utratíte méně peněz za spotřebu energie. Povrchové provedení je v bílé barvě a přizpůsobena je i praktická rukojeť.

Chladící část

Chladící část kombinované chladničkyponúka 106 litrový užitný objem pro vaše potraviny. Interiér této části je tvořen 2 policemi z tvrzeného skla a praktickou přihrádkou na ovoce a zeleninu, která nevyžaduje složitou údržbu. Využít lze i prostor ve dvířkách chladničky kde se nachází prostor na lahve a konzervy.

Mrazící část a spotřeba

Mrazicí složka - výparník nabízí prostor pro uložení menšího množství potravin. Výparník je vhodný pro krátkodobé uchování mražených potravin. Umístěna je na vrchní straně spotřebiče, jako samostatná zásuvka. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg potravin za 24 hodin. Spotřebič je díky svému efektivnímu a úspornému chodu řazen do energetické třídy F. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zajišťuje optimální přehled o vašich uložených potravinách.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá jednodveřová chladnička budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 85 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 121 L
Roční spotřeba energie 176 kWh
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr T 1414

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno