Liebherr SRBbsd 529i


Jednodveřová chladnička, Energetická třída D, Objem: 386 l, Roční spotřeba energie: 134,30 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm. Více info


Cena 64 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 650 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Liebherr SRBbsd 529i v tmavé nerezové oceli má objem 386 litrů. Uvnitř se nachází 6 skleněných polic, 3 zásuvky BioFresh a ve dveřích chladničky jsou 4 police pro uložení potravin. Je vybavena systémem PowerCooling s filtrem FreshAir,, osvětlením LightTower, filtrem InfinitySpring a možností připojení SmartDeviceBox.

Liebherr SRBbsd 529i

Jednodveřová volně stojící chladnička Liebherr SRBbsd 529i ve stylovém tmavém nerezovém provedení poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše potraviny. Nabízí celkovou kapacitu, která má objem 386 litrů. Vnitřní prostor tvoří 6 skleněných polic, z nichž 5 je výškově nastavitelných a jedna je dělitelná. Ve dveřích se nacházejí také police nebo zásuvky BioFresh.

BioFresh s funkcí HydroBreeze

Chcete chladit ovoce a zeleninu jako profesionálové? HydroBreeze vás potěší: studená mlha v kombinaci s teplotou v přihrádce těsně nad 0 °C dodá vašim potravinám extra vzpruhu a prodlouží jejich trvanlivost. A mlha vytváří vizuální wow efekt. HydroBreeze se aktivuje každých 90 minut na 4 sekundy a při otevření dveří na 8 sekund.

Zóna BioFresh

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích oddílech, které nabízejí vhodné podmínky pro uchování ovoce, zeleniny, ryb, masa a mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vlhkosti zajišťují, že chuť a živiny vašich potravin zůstanou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh nabízí také velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, dostatek úložného prostoru a dobrý přehled o uložených potravinách.

DrySafe

Zásuvka DrySafe je ideální pro skladování i těch nejchoulostivějších potravin, jako je telecí steak nebo čerstvé mléko. Teplota v zásuvce se blíží 0 °C a zajistí optimální podmínky pro potraviny, které tak zůstanou déle čerstvé.

SmartDevice

U spotřebičů Liebherr s označením "SmartDevice" umožňuje SmartDeviceBox ovládat a používat spotřebič prostřednictvím mobilních koncových zařízení. SmartDeviceBox lze objednat jako příslušenství .

Osvětlení LightTower

Vnitřní prostor chladničky je vybaven světelnými sloupky LightTower, které jsou umístěny na povrchu bočních stěn a umožňují ponechat dostatek prostoru pro potraviny. Světlo zajistí dokonalé osvětlení celého vnitřního prostoru, takže budete mít přehled o uložených potravinách.

Dotykový a posuvný displej

Chladnička je vybavena displejem Touch&Swipe, díky kterému je ovládání intuitivní a snadné. Klepnutím a přejetím prstem po barevném displeji snadno zvolíte funkce a teplotu. Když se displej nepoužívá, zobrazuje aktuální teplotu.

Chlazení PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost jeho výměny vás upozorní světelný indikátor.

Maximální úspora energie

Chladnička je vybavena funkcí EnergySaver, která po aktivaci zvýší teplotu v chladničce o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena funkcí HolidayMode, která ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool pomáhá absorbovat teplo z vnitřku chladničky, takže čerstvě vložené potraviny se rychleji zchladí. Návrat teploty na původně zvolenou teplotu je řízen množstvím nebo časem, aby byla zajištěna úspora energie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 386 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr SRBbsd 529i

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi