Liebherr SFNstd 529i


Skříňová mraznička, Energetická třída D, Objem: 277 l, Roční spotřeba energie: 198 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Mrazicí výkon: 18 kg/24h, Akumulační doba: 16 h, NoFrost:, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 7, Šířka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm, Hloubka: 67,5 cm. Více info


Cena 49 949 Kč

Sleva 12 % z předcházející ceny: 56 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 499 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící skříňová mraznička Liebherr SFNstd 529i v nerezovém provedení nabízí celkový objem 277 l. Zmrazí 18 kg potravin za 24 hodin a v případě výpadku proudu má akumulační dobu 16 hodin. Uvnitř se nachází 7 zásuvek. Je vybavena technologií NoFrost, věží IceTower, LED osvětlením a displejem Touch&Swipe.

Liebherr SFNstd 529i

Tato volně stojící mraznička Liebherr SFNstd 529i vám poskytne dostatek prostoru pro uložení vašich potravin. Má objem 277 litrů, který se skládá ze 7 zásuvek. Mrazicí kapacita umožní zmrazit 18 kg potravin za 24 hodin. Potěší také svým tichým provozem, který dosahuje pouze 35 dB.

NoFrost

Bezpečnou a dlouhotrvající čerstvost zajistí spotřebiče Liebherr s technologií NoFrost , která nabízí chladicí výkon profesionální kvality. Mražené zboží je zmrazováno ochlazeným cirkulujícím vzduchem a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna pryč. Mrazicí prostor zůstává po celou dobu bez námrazy a na potravinách se netvoří vrstva ledu. Díky pohodlí systému NoFrost není třeba nikdy odmrazovat.

Integrovaný SmartDeviceBox

Váš Liebherr je v kuchyni - ale pokud chcete, může být také kdykoli online: integrovaný SmartDeviceBox vám otevře dveře ke všem výhodám chytré domácnosti. Stačí jej zapojit do zásuvky, zapnout a připojit Liebherr k síti prostřednictvím WLAN.

Touch&Swipe

Díky displeji Touch&Swipe je ovládání vaší mrazničky intuitivní a velmi snadné. Funkce, jako je například "SuperFrost", lze zvolit jednoduše kliknutím a přejetím prstem po barevném displeji. Stejně snadno můžete ovládat i teplotu. Co když nemáte displej pod kontrolou? Pak se vám zobrazí aktuální teplota.

SmartSteel

Povrchy SmartSteel podtrhují špičkový vzhled vašeho spotřebiče Liebherr, čímž se stávají skutečným designovým prvkem. Horizontální broušení nechává dokonale vyniknout nerezovému materiálu a dodává povrchu hedvábný lesk a příjemný pocit. Povrchová úprava odolná proti otiskům prstů snižuje viditelnost otisků prstů a umožňuje snadné čištění.

IceTower

Díky zásobě kostek ledu o hmotnosti až 8 kg se IceTower postará o to, aby vám na večírku nikdy nedošly chlazené nápoje. Naběračka na kostky ledu a teleskopická posuvná deska umožňují pohodlný přístup ke kostkám ledu a jejich nabírání. Díky speciálnímu vkládacímu zásobníku můžete skladovat i menší množství ledu a menší mražené potraviny. Vedle umístěná zásuvka nabízí úložný prostor pro hluboce zmrazené potraviny.

LED osvětlení výrobníku ledu IceMaker

Osvětlení výrobníku ledu IceMaker osvětluje kostky ledu a poskytuje vám tak skvělý přehled o vašich zásobách ledu. LED osvětlení se automaticky aktivuje při otevření dvířek.

EasyOpen

Když zjistíte, že jste při ukládání potravin do mrazničky zapomněli nějakou potravinu, musíte vynaložit velkou sílu, abyste dveře otevřeli. To se vám se spotřebičem Liebherr nestane: díky funkci EasyOpen lze dveře pohodlně a snadno otevřít několikrát za sebou.

Maximální hospodárnost

Mraznička je vybavena funkcí EnergySaver, která po aktivaci zvýší teplotu o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou vždy optimálně čerstvé.

SuperFrost

Chcete zmrazit čerstvé potraviny tak, aby si zachovaly vitamíny? Jednoduše aktivujte funkci SuperFrost - a mrazicí prostor zvýší svůj chladicí výkon. Teplota zůstane konstantní, i když do ní vložíte nezmrazené potraviny. Funkce SuperFrost také šetří energii: Pokud funkci nevypnete ručně, deaktivuje se automaticky po 65 hodinách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 277 L
Mrazící výkon 18 kg/24h
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr SFNstd 529i

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi