Liebherr SBSesf 7212

Nákupem získáte 499,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Americká chladnička Liebherr SBSesf 7212 ve stříbrném provedení je ovládána pomocí LED ukazoateľa Magic Eye. Chladící část o objemu 383 l má k dispozici LED osvětlení. Potraviny může pohodlně ukládat na 7 skleněných polic (6 nastavitelných výškově, 1 dělená), dveřních poliček a pro skladování ovoce a zeleniny jsou k dispozici 2 průhledné plastové zásuvky na teleskopických výsuvech. Mrazák s objemem 257 l je vybavena 8 zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 20 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 20 hodin. Maximální hlučnost americké chladničky Liebherr SBSesf 7212 dosahuje 42 dB. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

LG GSX960MTAZ

59 990 Kč

Skladem

Americká smart chladnička LG GSX960MTAZ v matné ocelové černé barvě disponuje celkovým objemem 601 litrů pro uskladnění potravin. Nízká hlučnost, jen 39 dB. Chladnička s objemem 411 l má 4 prostorné…

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 179 cm
  • Maximální hlučnost: 39 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Prostorný skladovací prostor

Stylová a nadstandardně vybavená americká chladnička Liebherr SBSesf 7212 ve stříbrném provedení je moderním a originálním doplňkem do vaší kuchyně, který vás navíc potěší množstvím svých funkcí. Ideální do větší domácnosti či firmy. Je plná skvělých nápadů a řešení a proto určitě dokonale zapadne do každého nového prostředí. K tomu jí určitě pomůže i její nápaditý ale nenáročný vzhled. Otevírá se pomocí dvoukřídlých dveří a uvnitř vás mile překvapí mimořádný prostor pro uskladnění vašich potravin. Sestává ze systému přihrádek, poliček a zásuvek, na které umístíte i větší rodinný nákup. Stejně prostorná je i mrazící část.

Chladicí a mrazící část

LED osvětlení vám pomůže zpřehlednit co máte v lednici uloženy. Potraviny může pohodlně ukládat na 7 skleněných polic z toho 6 nastavitelných výškově, 1 dělená. Kompaktní poličky se nacházejí také na vnitřní straně dveří. Ukládat do nich můžete například láhve či vejce. Pro skladování ovoce a zeleniny jsou k dispozici 2 průhledné plastové zásuvky na teleskopických výsuvech. Čistý objem chladničky je 383 litrů a 257 litrů v mrazničce. Mrazák je vybavena 8 zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 20 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 20 hodin.

Funkce SuperFrost

Automatická funkce SuperFrost vytvoří zmrazení čerstvých potravin jednodušší a šetří energii. Rychle snižuje teplotu -32°C a vytváří tak studený vzduch potřebný pro zachování životně důležitých vitamínů. Jakmile je jídlo zcela zmrazené, automatická funkce SuperFrost přepne zpět do normálního režimu a tím pomáhá šetřit elektrickou energii.

PowerCooling systém

Vysoce výkonný PowerCooling systém rychle ochlazuje čerstvě uložené potraviny a vytváří rovnoměrnou chladící teplotu v celém vnitřním prostoru. Spínač dveří zapnutý ventilátor vypne, když jsou dveře otevřené. To šetří cennou energii.

No Frost

Americká chladnička je vybavena systémem No Frost, který zajistí, že vaše chladnička a ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systém proudícího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin. Tomuto systému jsou pomáhá dálce systém, jedná se o Power Cooling. Tento systém zajistí rychlé ochlazení potravin aby se minimalizovalo znehodnocení potraviny a nenastal teplotní šok.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 121 cm
  • Výška 185,2 cm
  • Maximální hlučnost 42 db
  • Celkový čistý objem 640 L
  • Čistá kapacita chladničky 383 L
  • Čistá kapacita mrazničky 257 L

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Ano
Počet přihrádek/košů chladničky: 7
Regál na lahve: Ano
Čistá kapacita chladničky: 383 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 121 cm
Výška: 185,2 cm
Hloubka: 63 cm
Hmotnosť: 152,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ne
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 640 L
Celkový hrubý objem: 709 L
Počet kompresorů: 2
Chladící médium: R 600a

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 257 L
Počet zásuvek v mrazničce: 8

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 460 kWh
Klimatická třída: SN-T
Mrazící výkon: 20 kg/24h

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Všechny parametry

Recenze Liebherr SBSesf 7212

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr SBSesf 7212