Liebherr SBSes 8496

Šírka: 121 cm, Výška: 185 cm, Maximální hlučnost: 37 db, Celkový čistý objem: 645 L, Čistá kapacita chladničky: 528 L, Čistá kapacita mrazničky: 133 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D, Elektronický informační list

Top příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Liebherr SBSes 8496 v nerezovém provedení. Její celkový užitný objem tvoří 661 litrů vnitřního prostoru. Vnitřní vybavení se skládá z chladicí části, mrazicí části a části Wine. Chladnička má 4 chladicí okruhy s 6 teplotními zónami. Chladicí část s automatickým odmrazováním má objem 528 . Vnitřní výbava se skládá z: LED osvětlení, 6 skleněných poliček z toho 5 výškově nastavitelných a 1 dělitelná, 4 dveřních polic a zásuvek. Mrazicí část s automatickým odmrazováním a nezávislým ovládáním má objem 133 l. Vnitřek tvoří 5 zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 16 kg/24 hodin a jeho akumulační doba je 24 hodin. Nechybí výrobník ledu, který za 24 hodin vyrobí 1,2 kg ledových kostek. Nad mrazicí částí se nachází Wine část. Tato část disponuje 4 poličkami s teleskopickým výsuvem.

Využití

Revoluční všestranně využitelná a výkonná americká chladnička Liebherr SBSes 8496 je skutečně vynikajícím doplňkem každé moderní domácnosti. Je výhodná nejen vzezřením, ale také výkonem a funkcemi. Nejmodernější vybavená chladnička plná nových systémů a inovativních nápadů určitě dokonale zapadne do každého prostředí i díky svému minimalistickému, avšak elegantnímu vzhledu. K dispozici vám poskytne mimořádně velký úložný prostor spolu s minimální spotřebou elektrické energie a zcela novou, stylovou atmosférou, kterou vnese do vaší domácnosti.

Velký úložný prostor 

Liebherr SBSes 8496 je americká kombinovaná chladnička. Podstata amerických chladniček spočívá ve dvoudveřích, které se otevírají zrcadlově. Taková chladnička tedy přináší velkou kapacitu. Konkrétně tento model má čistý objem až 661 litrů, chladicí část 528 l a mrazicí část má objem až 133 litrů. Levá část chladničky se dělí na dvě části. Spodní část je mrazicí a disponuje 5 zásuvkami. Nechybí výrobník ledu, který za 24 hodin vyrobí 1,2 kg ledových kostek. Nad mrazicí částí se nachází Wine část. Tato část disponuje 4 poličkami s teleskopickým výsuvem. Na pravé straně chladničky se nachází chladicí část její vnitřek se skládá z 6 skleněných poliček z toho 5 výškově nastavitelných a 1 dělitelná, 4 dveřních polic a zásuvek, které jsou vhodné na ovoce a zeleninu. Úložný prostor využijete i ve dveřích chladničky. Poruchy nebo signál otevření dveří zařízení hlásí zvukem. Má tři madla pro lepší otevírání dveří.

NoFrost

Tato vynikající chladnička je vybavena systémem NoFrost, který zajistí, že vaše lednička a ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systém proudícího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin. Tento systém zajistí rychlé ochlazení potraviny aby se minimalizovalo znehodnocení potraviny a nenastal teplotní šok.

BioFresh zóna

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích přihrádkách, které nabízejí vhodné podmínky pro uchovávání ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vzdušné vlhkosti zajistí, že jsou chutě a živiny vašeho jídla budou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh také nabízí velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, mnoho úložného prostoru a dobrý výhled na uskladněné potraviny. Nejenže vám chladnička Liebherr pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, ale navíc také šetří váš čas díky efektivnímu skladování. Vybavení se skládá ze 3 přihrádek: 1 DrySafe a 2 HydroSafe.

VarioSpace

Zásuvky i skleněné poličky, které se nacházejí v mrazicí části jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor, jaký potřebujete na uskladnění potravin. Je jedno, zda chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám všechno vejde.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 121 cm
Výška 185 cm
Maximální hlučnost 37 db
Celkový čistý objem 645 L
Čistá kapacita chladničky 528 L
Čistá kapacita mrazničky 133 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr SBSes 8496

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno