Liebherr SBSes 8486

209 990 Kč ? Ušetříte 34 % 137 990 Kč

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 13 799,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Americká chladnička Liebherr SBSes 8486 v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A++. Její celkový užitný objem činí 645 l. Čistý obsah chladící části je 387 l, mrazící části 126 l a BioFresh zóny 132 l. Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajistí rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin. Chladící část je velmi prostorná a její vnitřní vybavení tvoří 5 skleněných poliček, z nichž jsou 4 výškově nastavitelné a 1 dělitelná, 4 dveřní poličky, LED osvětlení, polička na máslo a 3 průhledné zásuvky BioFresh zóny (1 DrySafe a 2 HydroSafe). Mrazící část obsahuje vnitřní LED osvětlení, 5 plastových zásuvek, 3 skleněné poličky a také výrobník ledu s kapacitou zásoby ledových kostek 1,8 kg / den. Mrazicí výkon činí 16 kg / 24 hod. a akumulační doba dosahuje 24 hodin. Nad mrazící částí se nachází osvětlená část Wine s uhlíkovým filtrem pro skladování vína. V jejím vnitřním prostoru je 6 dřevěných polic, z nichž jsou 4 na teleskopických výsuvech. Americká chladnička Liebherr SBSes 8486 má k dispozici akustickou kontrolku otevřených dveří mrazící části, akustickou kontrolku otevřených dveří CATIA Wine a optickou a akustickou kontrolku poruchy. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 34 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Americká chladnička Liebherr SBSes 8486 díky systému NoFrost rovnoměrně rozděluje teplotu a snižuje tak tvorbu námrazy, čímž pozitivně ovlivňuje spotřebu energie. Díky svému šetrnému chodu je zařazována do energetické třídy A++ se spotřebou 320 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje skutečně velkým užitným objemem, který činí až 645 litrů. Její chladící část nabízí čistý objem o kapacitě 387 litrů, BioFresh zóna o kapacitě 132 l a mrazící část o kapacitě 126 litrů. Americká chladnička má praktická patentovaná madla s integrovanou mechanikou pro jednoduché a komfortní otevírání dveří. Navíc zavírací mechanismus SoftSystem dveře zavírá automaticky a jemně při otevření v úhlu cca. 35 °,i když jsou dveřní police plně naložené.

DuoCooling

Chladnička má 4 nezávislé chladicí okruhy s 6 teplotními zónami. Mezi ledničkou, mrazákem a částí Wine nedochází k výměně vzduchu a tím ani k smíchání pachů z potravin v nich uložených. Teplota chlazení se dá samostatně nastavit jak v chladícím prostoru, tak i v tom mrazícím.

PowerCooling

Výkonnný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin a udržuje rovnoměrnou teplotu v chladícím prostoru. Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrován přímo ve ventilátoru a zbavuje vzduch proudící v chladničce nežádoucích pachů. V případě potřeby výměny filtru budete upozorněni světelným indikátorem na ovládacím panelu.

Chladící část

Objem chladící části je 387 litrů. V její vnitřní části se nachází 6 poliček, z čehož je 5 výškově nastavitelných a 1 dělitelná. Poličky jsou vyrobeny ze skla. K dispozici jsou i 4 poličky ve dvířkách chladničky. Uskladnit Vaše jídlo je možné i do 3 BioFresh (1 DrySafe, 2 HydroSafe s osvětlením) zásuvek s teleskopickým výsuvem o celkovém objemu 132 l, které zajišťují optimální klima a dlouhotrvající čerstvost potravin a pohodlnou manipulaci. Pro snadnější manipulaci a dokonalý přehled jsou vybaveny teleskopickými výsuvy a LED osvětlením zapuštěným do levé strany boční stěny. Teleskopické výsuvy mají automatické vtahování a tlumené uzavírání pro dokonalý komfort při denním používání. Vedle své úspory je LED osvětlení dostatečně silné na to, abyste o všech potravinách v chladničce měli dokonalý přehled. Je totiž rovnoměrné a zajišťuje dokonalou viditelnost v chladničce. Automatika SuperCool snižuje chladící teplotu na 6 hodin o 2 °C a zajistí rychlé ochlazení čerstvě vložených potravin. Zpětné přepínání na normální provoz je realizováno automaticky.

Zóna pro skladování vína

Zóna na víno pohodlně uskladní až 48 ks lahví vína (o objemu 0,75 l). Vnitřní prostor je vybavený LED osvětlením a 6 dřevěnými policemi. 4 z nich jsou vybaveny teleskopickými výsuvy, které nabízejí pohodlný a přehledný přístup k uloženým lahvím.

Mrazící část

Mrazící část je umístěna pod částí Wine. Stejně jako ostatní teplotní zóny je osvětlena pomocí LED světel ve dveřích. S objemem 126 l nabízí dostatečný skladovací prostor pro mražené potraviny. Najdete v ní 5 průhledných plastových zásuvek a odkládací plochy ze skla, které jsou vyjímatelné. Nabízí výrobník ledových kostek s kapacitou 1,2 kg / 24 hodin a zásobníkem na 1,8 kg ledových kostek. Výrobník ledu je přímo napojen na přívod vody. Vyrábí a udržuje zásobu ledu té nejvyšší kvality. Mrazicí výkon mrazničky činí 16 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje až 24 hodin. Funkce SuperFrost zabezpečí rychlejší odvádění tepla z prostoru mrazničky, aby čerstvě vložené potraviny mohly být rychle zmraženy a zároveň si zachovaly své nutriční hodnoty. Návrat z teploty -32 °C k původně zvolené teplotě je kontrolován na základě množství nebo času pro dokonalou úsporu energie.

Další přednosti úložného prostoru

Moderní a jedinečný detail výbavy této americké chladničky dotváří univerzální úložná police. Je jedinečná tím, že nabízí 2 varianty využití: první je možnost bezpečného uložení lahví různých průměrů a velikostí na plastový povrch s profilovaným dnem. Druhá možnost nabízí hladkou skleněnou odkládací plochu. Oba vyměnitelné povrchy jsou součástí univerzální police. VarioSafe-Box Vám pomůže uspořádat potraviny v prostoru chladničky ještě přehledněji. Nabízí optimální kapacitu pro skladování drobných potravin, malých krabiček či konzerv nebo menších zavařovacích lahví. Můžete jej umístnit do různých výškových pozic pomocí oboustranných nosných světelných sloupků. Pokud je to nutné, je možné VarioSafe-Box kapacitně zvětšit ve vertikální úrovni.

SmartDevice

Zařízení označené SmartDevice lze připojit do sítě SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a jejich ovládání na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. SmartDeviceBox je k dispozici jako příslušenství, které je třeba zakoupit zvlášť. Zařízení s písmenem "i" v názvu modelu mají standardně integrované toto zařízení.

BioFresh zóna

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladících přihrádkách, které nabízejí vhodné podmínky pro uchovávání ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vzdušné vlhkosti zajistí, že jsou chutě a živiny Vašeho jídla zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh také nabízí velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, mnoho úložného prostoru a dobrý výhled na uskladněné potraviny. Nejenže Vám chladnička Liebherr pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, ale navíc také šetří Váš čas díky efektivnímu skladování. Vybavení sestává z 3 přihrádek: 1 DrySafe a 2 HydroSafe.

NoFrost

Chcete-li dlouhodobě zachovat nutriční hodnoty mražených potravin NoFrost chladnička Vám zaručí mrazící výkon v profesionální kvalitě. Z vložených potravin odstraňuje teplo pomocí cirkulujícího studeného vzduchu, přičemž vlhkost vzduchu je odváděna mimo úložný prostor. Vnitřní prostor a i potraviny zůstanou bez námrazy. S NoFrost technologií již nebudete muset ztrácet drahocenný čas odmrazováním mrazničky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 121 cm
 • Výška 185,2 cm
 • Hloubka 66,5 cm
 • Maximální hlučnost 38 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Celkový čistý objem 645 L
 • Čistá kapacita chladničky 519 L
 • Čistá kapacita mrazničky 126 L
 • Roční spotřeba energie 320 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Celkový hrubý objem 740 L
 • Zásobník vody Ne
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 2
 • Teplotní alarm Ano

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 121 cm
Výška: 185,2 cm
Hloubka: 66,5 cm
Hmotnost: 167,3 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 320 kWh
Klimatická třída: SN-T
Roční spotřeba energ.(chlazení: 320 kWh
Energ.třída (chlazení): A ++
Mrazící výkon: 16 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 645 L
Celkový hrubý objem: 740 L
Počet kompresorů: 2
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 519 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 126 L
Počet zásuvek v mrazničce: 3

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Smart ready (předpřipravené)

Ostatní

Kód produktu: 999105051

Všechny parametry

Recenze Liebherr SBSes 8486

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr SBSes 8486