Liebherr Re 5220


Jednodveřová chladnička, Energetická třída E, Objem: 399 l, Roční spotřeba energie: 122,60 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Šířka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm. Více info


Cena 21 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 220 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Liebherr Re 5220 v bílém provedení má objem 399 litrů, takže se do ní vejde spousta potravin. Technologie SuperCool snižuje teplotu v chladicím prostoru až na +2 °C po dobu 12 hodin pro rychlejší chlazení nově vložených potravin. Vnitřní prostor je osvětlen LED světlem. Hladina hluku pouze 36 dB.

EasyFresh

Naše zásuvka EasyFresh vám doma zaručí čerstvost jako na trhu. Ať už jde o nebalené ovoce, zeleninu nebo produkty: vše je zde optimálně uskladněno. Díky těsnému uzávěru potraviny zvyšují vlhkost v přihrádce. Potraviny tak vydrží dlouho čerstvé.

Dotykový displej

Snadné a intuitivní ovládání umožňuje dotykový displej přístroje, kde jsou přehledně zobrazeny všechny funkce. Lehkým klepnutím prstu můžete například snadno zvolit funkce nebo zkontrolovat aktuální teplotu v chladničce.

Zapuštěná rukojeť

Díky průběžné vertikální a ergonomicky umístěné zapuštěné rukojeti se spotřebič velmi snadno otevírá. Moderní a puristický design navíc umožňuje dokonalou integraci do kuchyně bez úchytek.

FreshAir

Díky filtru s aktivním uhlím FreshAir je v interiéru vždy čerstvý vzduch. Filtr je umístěn přímo u proudu vzduchu v tělese ventilátoru a maximálně neutralizuje pachy. Na nutnost výměny filtru vás upozorní kontrolka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 399 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr Re 5220

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi