Liebherr RDsfe 5220


Jednodveřová chladnička, Energetická třída E, Objem: 399 l, Roční spotřeba energie: 122,60 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Šířka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm. Více info


Cena 24 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 245 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Liebherr RDsfe 5220 ve stříbrném provedení a v celkovém objemu 399 litrů. Vnitřní vybavení chladničky tvoří skleněné police, 1 box EasyFresh-Safe na liště, 1 prostorný box na ovoce a zeleninu, přihrádky ve dveřích, led osvětlení, automatické chlazení SuperCool a filtr s aktivním uhlím FreshAir.

EasyFresh

Naše zásuvka EasyFresh vám doma zaručí čerstvost jako na trhu. Ať už jde o nebalené ovoce, zeleninu nebo produkty: vše je zde optimálně uskladněno. Díky těsnému uzávěru potraviny zvyšují vlhkost v přihrádce. Potraviny tak vydrží dlouho čerstvé.

Dotykový displej

Dotykový displej umožňuje snadné a intuitivní ovládání vašeho Liebherru. Všechny funkce jsou přehledně zobrazeny na displeji. Lehkým klepnutím prstu můžete například snadno zvolit funkce nebo zkontrolovat aktuální teplotu v chladničce.

SteelFinish

Vertikálně kartáčovaný materiál z kolaminátu se velmi podobá skutečné nerezové oceli. Je odolný a snadno se čistí. Elegantní vzhled dokonale doplňují stříbrně lakované boční stěny.

Zapuštěná rukojeť

Díky průběžné vertikální a ergonomicky umístěné zapuštěné rukojeti se spotřebič velmi snadno otevírá. Moderní a puristický design navíc umožňuje dokonalou integraci do kuchyně bez úchytek.

FreshAir

Díky filtru s aktivním uhlím FreshAir je v interiéru vždy čerstvý vzduch. Filtr je umístěn přímo u proudu vzduchu v tělese ventilátoru a maximálně neutralizuje pachy. Na nutnost výměny filtru vás upozorní kontrolka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 399 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr RDsfe 5220

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi