Liebherr RBe 5221


Jednodveřová chladnička, Energetická třída E, Objem: 351 l, Roční spotřeba energie: 204,80 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Šířka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm. Více info


Cena 28 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 285 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Liebherr RBe 5221 s výparníkem v bílém provedení má celkový objem 351 l. Chladicí část má 317 l a mrazicí část 34 l. Chladnička má automatické ovládání SuperCool, 2 boxy BioFresh se SoftTelescopic a osvětlení. Mrazicí kapacita je 2 kg/24 h a doba skladování při výpadku proudu je 14 h.

Přihrádka na ovoce a zeleninu

Teplota v prostoru pro ovoce a zeleninu BioFresh se blíží 0 °C. V kombinaci s převládající vlhkostí a těsným uzavřením prostoru se zde daří zejména nebalenému ovoci a zelenině. Nemusíte nic upravovat.

Oddělení pro maso a mléčné výrobky

V oddíle BioFresh pro maso a mléčné výrobky je teplota blízká 0 °C - ideální podmínky pro skladování i těch nejchoulostivějších potravin. A to nejlepší: vše je z výroby dokonale nastaveno pro okamžité použití - pro delší čerstvost.

Mrazicí oddíl

Díky skleněné desce můžete lépe využít prostor a úžasně přehledně uložit zmrazené potraviny. Skleněnou desku jednoduše zasuňte doprostřed - nepořádek kolem výrobků je minulostí.

Dotykový displej

Dotykový displej vám umožní ovládat přístroj snadno a intuitivně. Všechny funkce jsou přehledně zobrazeny na displeji. Lehkým klepnutím prstu můžete snadno vybírat funkce nebo například zkontrolovat aktuální teplotu v chladničce.

Zapuštěná rukojeť

Díky průběžné vertikální a ergonomicky umístěné zapuštěné rukojeti se spotřebič velmi snadno otevírá. Moderní a puristický design navíc umožňuje dokonalou integraci do kuchyně bez úchytek.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 351 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr RBe 5221

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi