Liebherr KP 290


Výška: 140.2 cm, Celkový čistý objem: 250 L, NoFrost (chladnička): Ne, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 110 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová lednice Liebherr KP 290 v bílé barvě nabízí objem až 230 litrů. Potraviny uložíte na 4 skleněné police, pro ovoce a zeleninu má 2 transparentní zásuvky a samozřejmostí je držák na lahve. Ve dveřích jsou 4 plastové police. Ve vrchní části je umístěn 21litrový výparník pro skladování mražených potravin. Hlučnost při chlazení je 38 dB.

Liebherr KP 290

Chladnička nabízí 250 litrový objem pro vaše potraviny. Její odmrazování je automatické a tak si s ním nemusíte dělat žádné starosti. Interiér této části tvoří: LED osvětlení, 4 skleněné úložné plochy, 4 úložné poličky ve dveřích a 2 průhledné plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny, které nevyžadují složitou údržbu. Využít můžete i prostor ve dvířkách chladničky, kde se nachází držák na vajíčka či prostor na láhve a konzervy.

Mrazicí část

Mraznička s celkovým využitelným objemem 18 litrů nabízí prostor pro uložení menšího množství potravin. Umístěna je ve vrchní části spotřebiče, jako samostatná zásuvka. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 3 kg potravin za 24 hodin.

LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Průhledné složky a box na láhve

Průhledné složky VitaminBoxy nabízí spoustu místa pro přehledné uložení ovoce a zeleniny. Kromě toho se snadno čistí. Ke skladování nápojů poslouží rošt, na který jednoduše uložíte láhve.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 140.2 cm
Celkový čistý objem 250 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr KP 290

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno