Liebherr KGNsfd 57Z03


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 268 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 202,60 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr KGNsfd 57Z03 ve stříbrném provedení o celkovém objemu 371 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 268 litrů a mrazák ve spodní části má 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Vnitřek osvětluje LED osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 36 dB.

Liebherr KGNsfd 57Z03

Volně stojící kombinovaná chladnička Liebherr KGNsfd 57Z03 poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin, které tak vydrží déle čerstvé. Model ve stříbrném provedení se skvěle hodí do každého kuchyňského interiéru. Chladnička s mrazničkou v přízemí má celkový objem 371 litrů. Potěší také tichým provozem pouhých 36 dB, takže vás nebude nijak rušit.

Chladicí zóna

Chladicí část kombinované chladničky je umístěna v horní části a má objem 268 litrů. Vnitřní prostor je vybaven 5 policemi, z nichž 4 jsou výškově nastavitelné. K dispozici jsou stropní LED světla, dveřní police, zásuvky nebo funkce SuperCool.

Mrazicí oddíl

Spodní část kombinované chladničky je vybavena mrazicím prostorem o objemu 103 litrů, který se skládá ze tří průhledných zásuvek. Její mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 10 kg potravin za 24 hodin. Teplotní rozsah lze nastavit od -15 do -26 °C. Doba skladování při výpadku napájení je 20 hodin. Má také funkci SuperFrost.

EasyFresh

Uvnitř chladničky najdete speciální zásuvku EasyFresh, která je ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Uvnitř je ideální vlhkost vzduchu, takže potraviny vydrží mnohem déle.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool pomáhá absorbovat teplo z vnitřku chladničky, takže čerstvě vložené potraviny se rychleji ochladí. Návrat na původně zvolenou teplotu je řízen množstvím nebo časem, aby se zajistila úspora energie.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

NoFrost

Technologie NoFrost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si potraviny zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulující vzduch, který zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

Funkce SuperFrost

Funkce SuperFrost zajišťuje rychlé zmrazení nově vložených potravin v mrazničce při zachování jejich výživové hodnoty. Návrat z -32 °C na původní teplotu je rovněž řízen časem nebo množstvím.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicí i mrazicí části kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také se ušetří energie.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmarDeviceBox lze rozšířit pomocí příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a můžete je ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení.

Dotykový displej

Ovládání chladničky je díky dotykovému displeji snadné a intuitivní. Všechny funkce jsou přehledně zobrazeny na displeji. Jemným dotykem prstu můžete například snadno vybírat funkce nebo kontrolovat aktuální teplotu v chladničce.

Osvětlení LED

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách ve vaší chladničce Liebherr. Je prakticky bezúdržbový, kompaktní a energeticky úsporný. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý vnitřní prostor chladničky. Nevyzařuje teplo, což také pomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr KGNsfd 57Z03

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi