Liebherr KGNsfd 52Z03


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 227 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 200,80 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm. Více info


Cena 18 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 190 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr KGNsfd 52Z03 ve stříbrném provedení o celkovém objemu 330 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 227 litrů a mrazák ve spodní části má 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Vnitřek osvětluje LED osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 35 dB.

Liebherr KGNsfd 52Z03

Volně stojící kombinovaná chladnička Liebherr KGNsfd 52Z03 poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin, které tak vydrží déle čerstvé. Model ve stříbrném provedení se skvěle hodí do každého kuchyňského interiéru. Chladnička s mrazničkou v přízemí má celkový objem 330 litrů. Potěší také tichým provozem pouhých 35 dB, takže vás nebude nijak rušit.

Chladicí zóna

Chladicí část kombinované chladničky je umístěna v horní části a má objem 227 litrů. Vnitřní prostor je vybaven 4 policemi, z nichž 3 jsou výškově nastavitelné a jedna je dělitelná. K dispozici jsou stropní LED světla, dveřní police, zásuvky a funkce SuperCool.

EasyFresh

Uvnitř chladničky najdete speciální zásuvku EasyFresh, která je ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Uvnitř je ideální vlhkost vzduchu, takže potraviny vydrží mnohem déle.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool pomáhá absorbovat teplo z vnitřku chladničky, takže čerstvě vložené potraviny se rychleji ochladí. Návrat na původně zvolenou teplotu je řízen množstvím nebo časem, aby se zajistila úspora energie.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Mrazák

Spodní část kombinované chladničky je vybavena mrazničkou o objemu 103 litrů, která se skládá ze tří průhledných zásuvek. Její mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 10 kg potravin během 24 hodin. Teplotní rozsah lze nastavit od -15 do -26 °C. Doba skladování při výpadku napájení je 20 hodin. Má také funkci SuperFrost.

Funkce SuperFrost

Funkce SuperFrost zajišťuje rychlé zmrazení nově vložených potravin v mrazničce při zachování jejich výživové hodnoty. Návrat z -32 °C na původní teplotu je rovněž řízen časem nebo množstvím.

NoFrost

Technologie NoFrost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulující vzduch, který zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také se ušetří energie.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmarDeviceBox lze rozšířit pomocí příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a můžete je ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení.

Osvětlení LED

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách. Přístroj je prakticky bezúdržbový, kompaktní a energeticky úsporný. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý vnitřní prostor chladničky. Nevyzařuje teplo, což také pomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Maximální energetická účinnost

Chladnička má funkci EnergySaver, při jejíž aktivaci se teplota v chladničce zvýší o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou vždy optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 185.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr KGNsfd 52Z03

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi