Liebherr KGNsdd 57Z23


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 268 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 202,60 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr KGNsdd 57Z23 ve stříbrném provedení o celkovém objemu 371 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 268 litrů a mrazák ve spodní části má 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Vnitřek osvětluje LED osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 35 dB.

Liebherr KGNsdd 57Z23

Kombinovaná chladnička Liebherr KGNsdd 57Z23 je volně stojící spotřebič, který poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Model ve stříbrném provedení dokonale zapadne do každého kuchyňského interiéru. Chladnička s mrazničkou v přízemí má celkový objem 371 litrů. Potěší také tichým provozem pouhých 35 dB, takže vás nebude nijak rušit.

Chladicí zóna

Chladicí část kombinované chladničky je umístěna v horní části a má objem 268 litrů. Vnitřní prostor je vybaven 6 policemi, z nichž 5 je výškově nastavitelných a jedna je dělitelná. K dispozici jsou stropní LED světla, dveřní police, zásuvky, funkce SuperCool nebo technologie DuoCooling.

EasyFresh

Uvnitř chladničky najdete speciální zásuvku EasyFresh, která je ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Uvnitř je ideální vlhkost vzduchu, takže potraviny vydrží mnohem déle.

Mrazák

Spodní část kombinované chladničky má mrazicí část o objemu 103 litrů a skládá se ze tří průhledných zásuvek. Její mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 10 kg potravin za pouhých 24 hodin. Teplotní rozsah lze nastavit od -15 do -26 °C. Doba skladování při výpadku napájení je 20 hodin. Má také funkci SuperFrost.

EasyTwist-Ice

Připravte si snadno a rychle zásobu kostek ledu, ať už v letním dni nebo na večírku. Stačí naplnit zásobník vodou, nechat ho zmrazit a pak otočením uvolnit hotové kostky ledu. EasyTwist-Ice se snadno čistí a zajišťuje hygienickou výrobu kostek ledu.

NoFrost

Technologie NoFrost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulující vzduch, který zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také se šetří energie.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmarDeviceBox lze rozšířit pomocí příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a můžete je ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení.

Osvětlení LED

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách. Přístroj je prakticky bezúdržbový, kompaktní a energeticky úsporný. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý vnitřní prostor chladničky. Nevyzařuje teplo, což také pomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Maximální účinnost

Chladnička má funkci EnergySaver, která po aktivaci zvýší teplotu v chladničce o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Liebherr KGNsdd 57Z23

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

13. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno