Liebherr Kef 3730

Výška: 165 cm, Celkový čistý objem: 346 L, NoFrost (chladnička): Ne, Třída energetické účinnosti 2021: D Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová lednice Liebherr Kef 3730 v nerezovém provedení s úpravou SmartSteel má objem 346 litrů. Uvnitř je 6 skleněných polic z bezpečnostního skla GlassLine, jedna police pro lahve a velký box BioCool s regulací vlhkosti pro ovoce a zeleninu. Využívá systém PowerCooling pro rovnoměrnou teplotu v chladničce a filtr FreshAir pro čistý vzduch. Ve dveřích chladničky je 5 polic. Teplotu nastavíte na 2,4" dotykovém displeji. Pohodlné otevírání pomocí madla s integrovanou mechanikou otevírání. Vnitřek osvětluje LED světlo. Hlučnost při chlazení 37 dB. Možnost propojení s tabletem nebo telefonem přes SmartDeviceBox (nutno dokoupit). Rozměry (V × Š × H): 165 × 60 × 66,5 cm.

Liebherr Kef 3730

Jednodveřová chladnička Liebherr Kef 3730 ve stylovém nerezovém provedení nabízí dostatek prostoru pro uskladnění potravin. Vybavena je 346litrovým objemem a praktickým rozložitelným vnitřním prostorem, díky čemuž je vhodná i pro větší rodiny. Potěší i tichý provoz, který dosahuje hlučnosti pouhých 37 dB.

Vnitřní výbava chladničky se skládá:

  • 6 skleněných polic
  • Police na láhve
  • Zásuvka BioCool s regulací vlhkosti
  • 5 polic ve dvířkách

Box BioCool

Chladnička obdržela do své výbavy zásuvku BioCool, která poslouží k uskladnění ovoce či zeleniny. Zásuvka umožňuje regulovat úroveň vlhkosti a to za pomoci posuvného regulátoru (symbol kapky). Box je na teleskopických výsuvech, díky čemuž bude manipulace se zásuvkou naprosto jednoduchá.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajistí rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin a zároveň udržuje rovnoměrnou teplotu v prostoru chladničky. Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrovaný ve ventilátoru, zbaví vzduch v chladničce nežádoucích pachů. Na potřebu jeho výměny vás upozorní světelný indikátor.

LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 165 cm
Celkový čistý objem 346 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr Kef 3730

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno