Liebherr KBPgw 4354

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 779,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednodveřová chladnička Liebherr KBPgw 4354 v bílé barvě s dveřmi je zařazena do energetické třídy A +++. Využitelný objem dosahuje 338 litrů. Chladnička s jedním chladícím okruhem a třemi teplotními zónami má ovládání je pomocí MagicEye s TFT barevným displejem s digitálním ukazatelem teploty, které je umístěno uvnitř. Vnitřní výbavu chladničky tvoří 5 skleněných poliček, z toho 4 výškově nastavitelných a 1 dělitelná, 4 dveřní poličky a 3 x průhledná BioFresh zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny: z toho 1 DrySafe a 2 HydroSafe. V horní části je malý mrazicaci prostor o objemu 24 litrů a mrazicí kapacitě 2 kg / 24 hod. Akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje 12 hodin. Dokonalý přehled o uložených potravinách zajišťuje LED sloupek. Maximální hlučnost dosahuje 37 dB. Praktické madlo chladničky Liebherr KBPgw 4354 je ergonomické zabudované. Ve výbavě je také akustická kontrolka otevírání dveří a akustická a optická kontrolka. Odmrazování je automatické. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Energetická třída A +++ a snadné ovládání

Jednodveřová chladnička Liebherr KBPgw 4354 patřící do energetické třídy A +++ je zárukou toho, že vám ušetří nejen energii, ze které za rok utratí jen 128 kWh, ale i vaši peněženku. Společností Liebherr navrhla Chladnička s jednoduchým, elektronickým ovládáním, které disponuje i digitálním ukazatelem teploty MagicEye a TFT barevným displejem. Celkový vzhled chladničky je v bílém elegantním provedení, takže nebude ve vaší kuchyni ani působit jako rušivý prvek.

Uskladní množství potravin

Chladnička nabízí čistý objem chladícího prostoru je 338 l, proto více nebudete mít problém s uskladněním vašich potravin. Chladící část je vybavena 5 skleněnými policemi s rámem, z nichž 4 jsou výškově nastavitelné a 1 dělitelná. K dispozici je i 4 x dveřová poličika a 3 průhledné BioFresh plastové zásuvky plné šířky: z toho 1 DrySafe a 2 HydroSafe. Dokonalý přehled o uložených potravinách zajišťuje LED osvětlení. . V horní části je malý mrazicaci prostor o objemu 24 litrů a mrazicí kapacitě 2 kg / 24 hod. Akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje 12 hodin. Pokud hledáte chladničku vhodnou na uskladnění i většího množství potravin a přitom bude vypadat přímo světově, je jednodveřová vestavěná chladnička přesně to, co hledáte.

SmartDevice

Zařízení označené SmartDevice lze připojit do sítě SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a jejich ovládání na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. SmartDeviceBox je k dispozici jako příslušenství, které je třeba zakoupit zvlášť. Zařízení s písmenem "i" v názvu modelu mají standardně integrované toto zařízení.

BioFresh zóna

V zóně BioFres si uložené potraviny dlouhodobě zachovají své vitamíny, vůni i vzhled. Díky pokročilé technologii je teplota přesně udržována nad bodem mrazu. Můžete dokonce aktivně regulovat vlhkost vzduchu v tomto prostoru.

Zapuštěné madlo

Madlo chladničky je zapuštěno do boční stěny s integrovanou mechanikou otevírání. Vestavěná mechanika madla vám umožní velmi jednoduše a pohodlně překonat odpor magnetického těsnění dveří, které se pak jednoduše otevírají. Takové skryté nevyčnívající madlo se dokonale hodí k celkovému designu bezúchytkové kuchyní.

Magic Eye

Chladnička je vybavena digitálním grafickým ukazatelem teploty chladící části v magickém oku - Magic Eye. Informuje Vás o požadované teplotě v chladničce. Špičkově přesná elektronika zaručuje, že vybraná hodnota bude na stupeň přesně dodržena.

Nastavitelné nožičky, transportní kolečka vzadu a transportní úchytky

Nastavitelnost předních nohou umožňuje vyrovnat malé nerovnosti podlahy a malé výškové diference, takže přístroj vždy stojí stabilně. Transportní kolečka umožňují jednoduchou přistavení a instalaci přístroje. Transportní madla usnadňují transport a instalaci přístrojů. Tak je možné přístroj přistavit bezpečně na požadovaném místě.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 185 cm
 • Maximální hlučnost 37 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Celkový čistý objem 338 L
 • Čistá kapacita chladničky 314 L
 • Roční spotřeba energie 128 kWh
 • Klimatická třída ST
 • Mrazící výkon 2 kg/24h
 • Rychlé zamražení Ne
 • Vyparník Ano

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 68,5 cm
Hmotnost: 94,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 128 kWh
Klimatická třída: ST
Akumulační doba: 12 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 338 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 314 L
Vyparník: Ano
Čistý objem výparníku: 24 L

Mraznička

Mrazící výkon: 2 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Smart ready (předpřipravené)

Ostatní

Kód produktu: KBPGW 4354

Všechny parametry

Recenze Liebherr KBPgw 4354

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr KBPgw 4354