Liebherr KB 4310 bílá

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Energetická třída A +++ a snadné ovládání

Jednodveřová chladnička Liebherr KB 4310 s BioFresh zónou patřící do energetické třídy A+++ je zárukou toho, že vám ušetří nejen energii, ze které za rok utratí jen 90 kWh, ale i vaši peněženku. Společnost Liebherr navrhla chladničku s jednoduchým, elektronickým ovládáním, které disponuje i digitálním ukazatelem teploty. Celkový vzhled chladničky je v bílém elegantním provedení.

Uskladní množství potravin

Chladnička nabízí celkový objem 366 l,čistý objem chladícího prostoru je 233 l. Chladící část je vybavena 6 skleněnými policemi s nerezovým rámem, z nichž 5 je výškově nastavitelných. K dispozici je i 1 variabilní police na lahve a 4 dveřní poličky. Uskladnit vaše jídlo je možné i do 3 BioFresh (1 DrySafe, 2 HydroSafe) zásuvek v objemu 133 l, které zajišťují optimální klima a dlouhotrvající čerstvost potravin. Pokud hledáte chladničku vhodnou na uskladnění většího množství potravin a přitom chcete, aby vypadala skvěle, je jednodveřová vestavěná chladnička od společnosti LIEBHERR přesně to, co hledáte.

Uskladní veľké množstvá potravín - LIEBHERR IKB 2714

Tlumící systém zavírání dveří

Chladnička je vybavena také tlumícím systémem SoftSystem, který je integrován na dveřích chladničky pro snadnější zavírání. Obsahuje také kontrolku otevírání dveří v chladící části s akustickým a optickým upozorněním, a to není všechno. Chladnička se totiž odmrazuje automaticky. Pokud hledáte spolehlivost a šetrnost, chladnička od společnosti Liebherr čeká jen na vás.

Vybavenie chladničky - LIEBHERR IKB 2714

BioFresh zóna

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích přihrádkách, které nabízejí vhodné podmínky pro uchovávání ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vzdušné vlhkosti zajistí, že chutě a živiny vašeho jídla budou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh také nabízí velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, mnoho úložného prostoru a dobrý výhled na uskladněné potraviny. Nejenže vám chladnička Liebherr pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, ale navíc také šetří váš čas díky efektivnímu skladování. Vybavení sestává z 3 přihrádek: 1 DrySafe a 2 HydroSafe.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 185 cm
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Celkový čistý objem 366 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 66,5 cm
Hmotnost: 82 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 90 kWh
Klimatická třída: SN-T

Vzhled

Celkový čistý objem: 366 L

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne
Displej na dvířkách: Ne

Ostatní

Kód produktu: 997068051

Všechny parametry

Recenze Liebherr KB 4310 bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr KB 4310 bílá