Liebherr K 23300

Jednodveřová chladnička Liebherr K 23300 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Její kapacita pro skladování potravin nabízí 213 litrový prostor. Vnitřní výbavu tvoří 5 poliček, kovová police na lahve, 2 průhledné plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny a 4 dveřní poličky. Dokonalý přehled v interiéru dotváří LED osvětlení. Její ovládání je mechanické. Chladnička Liebherr K 23300 se odmrazuje automaticky. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 7 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Užitečný pomocník

Jednodveřová chladnička Liebherr K 23300 je spotřebič, vhodný pro každodenní použití. Díky ledničce nemusíte nakupovat čerstvé potraviny každodenně, ale stačí když je co nejdříve po nákupu uložíte do chladničky a potraviny vám vydrží čerstvé delší dobu. Díky tomu ušetříte čas a vše potřebné k vaření a pečení budete mít hned po ruce. Jednodveřová chladnička s automatickým odmrazováním vám ušetří množství času. Nabízí celkový objem 213 l, proto více nebudete mít problém s uskladněním vašich potravin. Ovládání teploty je mechanické.

Vnitřní vybavení

Spotřebič vás potěší prakticky řešeným vnitřním členěním poliček a zásuvek. V chladničce se nachází 5 skleněných poliček, které jsou vyrobeny z bezpečnostního skla. K dispozici jsou také 2 zásuvky poloviční šířky určené k uskladnění ovoce nebo zeleniny. Láhve prakticky uložíte v úsporném držáku na lahve, který se nachází pod skleněnou policí. Celý vnitřní prostor spotřebiče je prakticky osvětlen LED žárovkou proto ihned vidíte kde máte co uloženy.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá jednodveřová chladnička budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženy. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 117,5 cm
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 213 L

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55 cm
Výška: 117,5 cm
Hloubka: 63 cm
Hmotnost: 47 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 126 kWh
Klimatická třída: SN-ST

Vzhled

Celkový čistý objem: 213 L

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: K2330

Všechny parametry

Recenze Liebherr K 23300

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr K 23300