Liebherr K 230


Výška: 114 cm, Celkový čistý objem: 214 L, NoFrost (chladnička): Ne, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 110 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Jednodveřová lednice Liebherr K 230 v bílé barvě má objem 214 litrů. Uvnitř se nacházejí 4 skleněné police, police na lahve, 4 dveřní police a 2 zásuvky na ovoce a zeleninu. Otevírání pomocí madla. Hlučnost při chlazení 38 dB. Klimatická třída: SN-ST. Rozměry (V × Š × H): 114 × 55 × 63 cm.

Liebherr K 230

Chladnička nabízí 214litrový užitkový objem pro vaše potraviny. Její odmrazování je automatické a tak si s ním nemusíte dělat žádné starosti. Interiér této části tvoří: LED osvětlení, 4 skleněné úložné plochy, 4 úložné poličky ve dveřích a 2 průhledné plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny, které nevyžadují složitou údržbu. Využít můžete i prostor ve dvířkách chladničky, kde se nachází držák na vajíčka či prostor na láhve a konzervy.

Průhledné složky a box na láhve

Průhledné složky VitaminBoxy nabízí spoustu místa pro přehledné uložení ovoce a zeleniny. Kromě toho se snadno čistí. Ke skladování nápojů poslouží rošt, na který jednoduše uložíte láhve.

LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 114 cm
Celkový čistý objem 214 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr K 230

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno