Liebherr ISKG 5Z1ec2


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 212 l, Objem mrazničky: 54 l, Roční spotřeba energie: 199 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem: Smart ready (předpřipravené), Šířka: 54.1 cm, Výška: 177 cm, Hloubka: 54.5 cm. Více info


Cena 24 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 250 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ISKG 5Z1ec2 je zařazena do energetické třídy E. Spotřebič má spodní mrazák o objemu 54 litrů a chladicí část o objemu 212 litrů. Chladnička je vybavena technologií EasyFresh, SmartFrost, dvěma chladicími okruhy, funkcí SuperFrost, SuperCool, systémem PowerCooling a dotykovým displejem. Nabízí také možnost zakoupení SmartDeviceBox.

SmartFrost

Technologie SmartFrost účinně snižuje tvorbu námrazy uvnitř mrazničky a na zmrazených potravinách. Mrazničku nemusíte tak často odmrazovat a jako bonus spotřebuje méně energie. Díky tomu se vnitřní stěny velmi snadno čistí.

EasyFresh

Přihrádka EasyFresh zaručuje maximální čerstvost. Ať už se jedná o nebalené ovoce, zeleninu nebo produkty: vše je zde optimálně uskladněno. Díky těsnému uzávěru potraviny zvyšují vlhkost v přihrádce. Potraviny tak vydrží dlouho čerstvé.

DuoCooling

Systém DuoCooling využívá dva zcela oddělené chladicí okruhy, které zajišťují výměnu vzduchu mezi chladicím a mrazicím prostorem. Potraviny nevysychají a nepřenášejí pachy. To znamená, že méně plýtváte, méně často nakupujete a více šetříte.

Dotykový displej

Díky dotykovému displeji je ovládání chladničky jednoduché a intuitivní. Všechny funkce jsou přehledně zobrazeny na displeji. Jemným klepnutím prstu můžete například snadno zvolit funkce nebo zkontrolovat aktuální teplotu v chladničce.

Prostor pro plech na pečení

Chcete si doma uchovat čerstvě upečený ovocný koláč? Nebo třeba hotovou pizzu, kterou si později upečete? V takovém případě jednoduše vložte plech do lednice. Opravdu pohodlné - plech můžete zasunout a vysunout, když jsou dvířka otevřená na 90°.

Chladicí systém PowerCooling

Chcete mít jistotu, že je chlad v chladničce rozložen téměř rovnoměrně? Systém PowerCooling se o to postará: výkonný a přitom tichý ventilátor účinně rozvádí studený vzduch po celém prostoru chladničky.

SuperCool

Po aktivaci funkce SuperCool chladnička zvýší výkon, dokud nebudou čerstvé potraviny stejně studené jako ostatní obsah. Poté se systém automaticky vypne - nejpozději však po 12 hodinách.

SuperFrost

Chcete zmrazit čerstvé potraviny, aby si zachovaly vitamíny? Stačí aktivovat funkci SuperFrost a mrazicí prostor zvýší svůj chladicí výkon. Teplota zůstane konstantní, i když do ní vložíte nezmrazené potraviny. Systém SuperFrost také šetří energii - pokud funkci nevypnete ručně, deaktivuje se automaticky po 65 hodinách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 266 L
No Frost (mrazák) Ne
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr ISKG 5Z1ec2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi