Liebherr ICS 3334

Nákupem získáte 479,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ICS 3334 je díky svému účinnému a šetrnému chodu zařazována do energetické třídy A ++. Její celkový využitelný objem je 274 litrů, z čehož jí chladicí části patří 194 litrů a mrazicí části 80 litrů. Interiér kombinované chladničky je prakticky uspořádán, pro uskladnění dostatečného množství vašich potravin. K dispozici jsou skleněné poličky s nerezovou lištou, zásuvky, dveřní poličky, zásobník na vajíčka i polička s držákem na konzervy a lahve. Přizpůsobená je i praktická zásuvka na ovoce a zeleninu, která je udrží v maximální čerstvosti. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 
 
 
 
 

Velký využitelný objem

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ICS 3334 s celkovým užitným objemem 274 litrů je přizpůsobena pro co nejpohodlnější uskladnění vašich potravin. Z celkového užitného objemu její chladící části připadá 194 litrů a mrazicí části 80 litrů. Ve výbavě je akustická kontrolka déle otevřených dveří chladící i mrazící části i akustická a optická kontrolka poruchy. Umístění dveří je vpravo, lze při jejich montáži zaměnit.

Interiér chladící části

Vnitřní vybavení chladničky je přizpůsobeno pro pohodlí při ukládání i vyjímání vašich potravin. V chladící části je k dispozici pět skleněných poliček, z toho 4 výškově nastavitelných. Skleněné poličky se nacházejí také ve dvířkách chladničky a mají plastový okraj. K dispozici jsou i poličky na velké láhve nebo konzervy s praktickým držákem a zásobník na vajíčka. Nezávislé nastavení teploty chladničky i mrazničky je pomocí MagicEye s LED ukazatelem teploty ve vnitřní horní části.

Zásuvka na ovoce a zeleninu

V chladící části se nachází praktická zásuvka, která je ideální pro uskladnění ovoce a zeleniny. V zásuvce můžete přehledně skladovat vaše potraviny a vždy budete přesně vědět, co v nich máte. Na nejnamáhanějších místech jsou zásuvky zesíleny a tak si můžete být jisti jejich stabilitou a ochranou před lámáním materiálu.

Vybavení mrazící části

Mrazící část kombinované chladničky je vybavena dvěma praktickými zásuvkami, které jsou vyrobeny ze skla. Praktický systém VarioSpace je přizpůsoben pro co nejpohodlnější ukládání vašich potravin. Zásuvky v mrazicím prostoru se snadno vybírají díky mezipodlážky, které jsou pod nimi umístěny. Jsou dostatečně velké a tak můžete jednoduše uskladnit i velkého krocana.

Úsporný chod

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ICS 3334 je zařazována do energetické třídy A ++ a to díky svému úspornému a efektivnímu chodu. K dispozici je i praktické LED osvětlení, díky kterému budete mít ideální přehled o vašich potravinách.

Technologie BioCool

Hladinu vlhkosti uvnitř BioCool boxu lze regulovat pomocí posuvníku, takže čerstvost ovoce a zeleniny, uložených v prostoru chladničky může být zachována po delší dobu. BioCool-Box je namontován na pojezdu s kolečky pro snadné vysouvání a tak můžete snadno získat jasný přehled o jejich obsahu.

Technologie DuoCooling

Přesné a nezávislé řízení teploty chladničky a mrazničky je dosaženo prostřednictvím dvou zcela oddělených chladicích okruhů DuoCooling. Nedochází tak k výměně vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů a uchrání uložené potraviny před vysycháním.

Technologie SmartFrost

V porovnání s jinými statických systémy mražení technologie Liebherr SmartFrost zamrazí jídlo rychleji a snižuje nahromadění ledu , takže rozmrazování je jednodušší a rychlejší. Poskytuje také pružnější úložný prostor s větší kapacitou a lepší spotřebu energie pro nižší provozní náklady.

PowerCooling systém

Vysoce výkonný PowerCooling systém rychle ochlazuje čerstvě uložené potraviny v celém vnitřním prostoru. Spínač dveří zapnutý ventilátor vypne, když jsou dveře otevřené. To šetří cennou energii.

Funkce SuperFrost

Automatická funkce SuperFrost vytvoří zmrazení čerstvých potravin jednodušší a šetří energii. Rychle snižuje teplotu -32 °C a vytváří tak studený vzduch potřebný pro zachování životně důležitých vitamínů. Jakmile je jídlo zcela zmrazené, automatická funkce SuperFrost přepne zpět do normálního režimu a tím pomáhá šetřit elektrickou energii.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 177,2 cm
 • Maximální hlučnost 35 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 274 L
 • Čistá kapacita chladničky 194 L
 • Čistá kapacita mrazničky 80 L
 • No Frost (mrazák) Ne
 • Klimatická třída SN-T
 • Rychlé zamražení Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ne

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 56 cm
Výška: 177,2 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 60,1 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 35 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 235 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 22 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 80 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 274 L
Uchycení dveří: Kolejnicovém uchycení

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 194 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 999161051

Všechny parametry

Recenze Liebherr ICS 3334

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr ICS 3334