Liebherr ICS 3324

21 990 Kč ? 20 990 Kč

Na splátky spočítat

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ICS 3324 je díky svému účinnému a šetrnému chodu zařazována do energetické třídy A +. Její celkový využitelný objem je 274 litrů, z čehož jí chladicí části patří 194 litrů a mrazicí části 80 litrů. Interiér kombinované chladničky je prakticky uspořádán, pro uskladnění dostatečného množství vašich potravin. K dispozici jsou skleněné poličky s nerezovou lištou, dveřní poličky, zásobník na vajíčka i polička s držákem na konzervy a lahve. Přizpůsobená je i praktická zásuvka na ovoce a zeleninu, která je udrží v maximální čerstvosti. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

 

 

Velký využitelný objem

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ICS 3324 s celkovým užitným objemem 274 litrů je přizpůsobena pro co nejpohodlnější uskladnění vašich potravin. Z celkového užitného objemu její chladící části připadá 194 litrů a mrazicí části 80 litrů. Ve výbavě je akustická kontrolka déle otevřených dveří chladící i mrazící části i akustická a optická kontrolka poruchy.

Interiér chladící části

Vnitřní vybavení chladničky je přizpůsobeno pro pohodlí při ukládání i vyjímání vašich potravin. V chladící části je k dispozici pět skleněných poliček, z toho 4 výškově nastavitelných. Poličky se nacházejí také ve dvířkách chladničky. K dispozici jsou i poličky na velké láhve nebo konzervy s praktickým držákem a zásobník na vajíčka. Ovládání a nezávislé nastavení teploty chladničky i mrazničky je pomocí MagicEye s LED ukazatelem teploty ve vnitřní horní části.

Zásuvka na ovoce a zeleninu

V chladící části se nachází praktická zásuvka, která je ideální pro uskladnění ovoce a zeleniny. V zásuvce můžete přehledně skladovat vaše potraviny a vždy budete přesně vědět, co v nich máte. Na nejnamáhanějších místech jsou zásuvky zesíleny a tak si můžete být jisti jejich stabilitou a ochranou před lámáním materiálu.

Vybavení mrazící části

Mrazící část kombinované chladničky je vybavena třemi praktickými zásuvkami. Praktický systém VarioSpace je přizpůsoben pro co nejpohodlnější ukládání vašich potravin. Zásuvky v mrazicím prostoru se snadno vybírají díky mezipodlážky, které jsou pod nimi umístěny. Jsou dostatečně velké a tak můžete jednoduše uskladnit i velkého krocana.

Technologie DuoCooling

Přesné a nezávislé řízení teploty chladničky a mrazničky je dosaženo prostřednictvím dvou zcela oddělených chladicích okruhů DuoCooling. Nedochází tak k výměně vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů a uchrání uložené potraviny před vysycháním.

Technologie SmartFrost

Ve srovnání s jinými statických systémy mražení technologie Liebherr SmartFrost zamrazí jídlo rychleji a snižuje nahromadění ledu, takže rozmrazování je jednodušší a rychlejší. Poskytuje také pružnější úložný prostor s větší kapacitou a lepší spotřebu energie pro nižší provozní náklady.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 177 cm
 • Maximální hlučnost 37 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 274 L
 • Čistá kapacita chladničky 194 L
 • Čistá kapacita mrazničky 80 L
 • No Frost (mrazák) Ne
 • Klimatická třída SN-T
 • Rychlé zamražení Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ne

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54 cm
Výška: 177 cm
Hloubka: 54,4 cm
Hmotnost: 60,6 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 299 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 22 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 80 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 274 L
Uchycení dveří: Pevné uchycení dveří

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 194 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 998748051

Všechny parametry

Recenze Liebherr ICS 3324

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr ICS 3324