Liebherr ICNSf 5103


Výška: 177 cm, Maximální hlučnost: 35 db, Celkový čistý objem: 253 L, No Frost (mrazák): Ano, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 22 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 230 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná NoFrost lednice Liebherr ICNSf 5103 má objem 253 litrů a je zařazena do energetické třídy F. Systém chlazení DuoCooling pro zachování čerstvosti potravin. Chladicí část má 183 litrů a je vybavena 4 skleněnými policemi, zásuvkou EasyFresh pro ovoce a zeleninu a 3 dveřními policemi. Ve vrchní části je umístěn dotykový displej. Mrazák ve spodní části má 70 litrů a tvoří ji 3 transparentní zásuvky. Možnost propojení s tabletem nebo telefonem přes SmartDeviceBox (nutno dokoupit). Hlučnost při chlazení 35 dB.

Chladicí část

Chladicí zóna s vnitřním objemem 183 l disponuje 4 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou tři nastavitelné. Pro odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena zásuvkou EasyFresh. Vnitřní strana dveří chladničky je vybavena 3 poličkami. O dokonalé osvětlení interiéru se postará LED osvětlení.

Mrazicí zóna

Mrazák se nachází ve spodní části kombinované chladničky a poskytne úložný prostor o objemu 70 l. Disponuje 3 transparentními zásuvkami pro mražení potravin, které jsou zhotoveny ze skla. Mrazicí kapacita dosahuje 5 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 9 hodin.

No Frost

Technologie No Frost zajistí správné zamrazení potravin až na -32 °C, které si tak zachovají svou chuť a správnou konzistenci i po opětovném rozmrazení. Pomáhá při tom cirkulující vzduch, díky kterému se na potravinách nevytváří námraza. Ze skladovaných potravin odebírá teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Vnitřní prostor i uložené potraviny tak zůstanou stále bez námrazy. S No Frost již není nutné klasické manuální odmrazování.

DuoCooling

Přesné a navzájem nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části kombinované chladničky je dosaženo díky technologii DuoCooling se dvěma zcela nezávisle regulovatelnými okruhy. Mezi chladicí a mrazicí částí nedochází k žádné cirkulační výměně vzduchu. Tím je zabráněno vzájemnému přenosu pachů, nadměrnému teplotnímu vlnění v úložných prostorech, vysoušení uskladněných potravin v chladicí části a nežádoucímu navyšování spotřeby přístroje.

SmartDevice

Zařízení označené SmartDevice lze připojit do sítě SmartDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a možnost ovládání na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. SmartDeviceBox je k dispozici jako příslušenství, které je třeba zakoupit zvlášť. Spotřebiče s písmenem "i" v názvu modelu mají standardně integrované toto zařízení.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajistí rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin a zároveň udržuje rovnoměrnou teplotu v prostoru chladničky. Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrovaný ve ventilátoru, zbaví vzduch v chladničce nežádoucích pachů. Na potřebu jeho výměny vás upozorní světelný indikátor.

Funkce SuperCool a SuperFrost

Funkce SuperCool pomáhá pohltit teplo z vnitřního prostoru chladničky, aby byly čerstvě vložené potraviny rychleji ochlazeny v chladničce. Návrat teploty na původně zvolenou je kontrolován podle množství nebo času, aby byla zajištěna úspora energie. Funkce SuperFrost zabezpečí rychlé zchlazení nově vložených potravin do mrazáku, aby se zároveň zachovaly jejich nutriční hodnoty. Návrat z teploty -32 °C k původní teplotě je kontrolován podle času nebo množství.

LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení na zadní straně. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 253 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr ICNSf 5103

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno