Liebherr ICBN 3386

81 990 Kč ? Ušetříte 16 % 68 990 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
55 192 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 689,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ICBN 3386 je zařazena do energetické třídy A++. Chladnička umístěna nahoře má objem 176 l (z toho Biofresh zóna 67 l) a mrazák 57 litrů. Ovládání je elektronické, dotykové pomocí MagicEye s LCD digitálním ukazatelem teploty. Spotřebič má 3 teplotní zóny s 2 regulovatelnými chladicími okruhy. V případě poruchy vás upozorní optický a akustický signál. Pokud ponecháte otevřené dveře, chladnička vás upozorní akustickým signálem. Liebherr ICBN 3386 disponuje funkcí SuperCool, jež má LED světelný sloupekosvětlující vnitřní prostor. Ten je vybaven 4 skleněnými poličkami (z toho 3 výškově nastavitelné a 1 dělitelná), 2 dveřními policemi a 2 průhlednými plastovými zásuvkami BioFresh: 1 zásuvka s teplotou okolo 0 ° na teleskopických kolejnicích a 1 zásuvka HydroSafe s osvětlením. NoFrost mraznička nabízí 3 průhledné zásuvky a jednu průhlednou dělitelnou. Nechybí LED osvětlení. Mrazicí kapacita Liebherr ICBN 3386 dosahuje 10 kg/24 hod. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 14 hodin. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 16 %
 • Sleva s kódem 13 798 Kč

Popis produktu

 

 

Vestavná kombinovaná chladnička

Pokud hledáte spolehlivou chladničku do vaší nové či stávající kuchyně, Liebherr ICBN 3386 bude skvělou volbou. Je mimořádně úsporná. Zařazena je v energetické třídě A++. Tento model má 3 teplotní zóny. Mrazák je umístěn v dolní části. Teplotu si nastavujete zvlášť v chladicí i v mrazící části. Systém vám udrží potraviny dlouho čerstvé při optimální teplotě. Dokonalá cirkulace chlazeného vzduchu a odvádění vlhkosti zabraňuje tvorbě námrazy. Chladící i mrazící část má vlastní ukazatel teploty i LED osvětlení. Sloupové LED osvětlení je integrováno po obou stranách, čímž je dosaženo rovnoměrného osvětlení vnitřního prostoru chladničky. Po otevření dveří světlo postupně nabírá na intenzitě. Poličky v chladničce jsou ze skla.

Chladící část

Chladicí část kombinované chladničky disponuje vnitřním objemem 176 l. Z toho Biofresh zóna má 67 litrů. Chladnička disponuje 4 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou 3 výškově nastavitelné a 1 dělitelná. Dále disponuje 2 dveřními plastovými poličkami a držákem na vajíčka. Na odkládání ovoce, zeleniny či masa, je chladící část opatřena praktickými průhlednými zásuvkami BioFresh. Vnitřní prostor je osvětlen LED osvětlení, které zajišťuje optimální přehled.

BioFresh zóna

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích přihrádkách, které nabízí vhodné podmínky pro uchovávání ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vzdušné vlhkosti zajistí, že budou chutě a živiny vašeho jídla zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh také nabízí velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky a mnoho úložného prostoru. Nejenže vám chladnička Liebherr pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, ale také umožní uskladnit spoustu potravin, díky důmyslně navrženým a umístěným zásuvkám. Vybavení obsahuje 2 přihrádky: 1 DrySafe a 1 HydroSafe.

Funkce NoFrost

Funkce NoFrost zabezpečuje efektivní proudění chladného vzduchu, takže zabraňuje tvorbě námrazy. Model Liebherr ICBN 3386 je proto nenáročný na údržbu a není nutné ho odmrazovat.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool automaticky sníží teplotu na 6 hodin na 2 stupně a zajistí rychlé ochlazení čerstvě vložených potravin. Zpětné přepnutí na normální provoz je automatické.

DuoCooling

Chladnička má 2 nezávislé chladicí okruhy s 3 teplotními zónami. Mezi chladničkou a mrazničkou nedochází k výměně vzduchu a tím ani k mísení pachů z potravin v nich uložených. Teplota chlazení se dá samostatně nastavit v chladicím i v mrazicím prostoru.

Mrazicí zóna

Dolní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 57 l. Vybavená je 3 zásuvkami a 1 dělenou. Její mrazicí kapacita je 10 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 14 hodin. Variabilní řešení prostoru VarioSpace umožňuje jednoduše vybrat vnitřní vybavení mrazicího prostoru a vytvořit tak flexibilně prostor podle potřeby i pro objemnější kusy potravin.

Výstražné signály

Akustický a optický teplotní alarm informuje o nežádoucích odchylkách teploty při otevřených dveřích nebo v případě výpadku elektrického proudu. Dveřní alarm pro chladící i mrazící část ochraňuje uložené potraviny před nežádoucími výkyvy teploty. 60 sekund po otevření dvířek vás upozorní akustický signál.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 177 cm
 • Maximální hlučnost 38 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 233 L
 • Čistá kapacita chladničky 176 L
 • Čistá kapacita mrazničky 57 L
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Klimatická třída SN-ST
 • Rychlé zamražení Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55,9 cm
Výška: 177 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 74,1 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 232 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 14 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 57 L
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 233 L
Uchycení dveří: Pevné uchycení dveří

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 176 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 999102951

Všechny parametry

Recenze Liebherr ICBN 3386

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr ICBN 3386