Liebherr ICBN 3376

71 990 Kč ? Ušetříte 18 % 58 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 589,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ICBN 3376 je zařazena do energetické třídy A ++. Chladnička umístěna nahoře má objem 238 l (z toho Biofresh zóna 67 l) a mrazák 62 litrů. Ovládání je elektronické, dotykové pomocí MagicEye s LCD digitálním ukazatelem teploty. Spotřebič má 3 teplotní zóny s 2 regulovatelnými chladicími okruhy. V případě poruchy vás upozorní optický a akustický signál, v případě otevřených dveří obou částí akustický signál. Chladnička s funkcí SuperCool má LED světelný sloupek, který osvětlí vnitřní prostor. Ten je vybaven 4 skleněnými poličkami (z toho 3 výškově nastavitelné a 1 dělitelná), 3 dveřními policemi a 2 průhlednými plastovými zásuvkami BioFresh: 1 zásuvka s teplotou okolo 0 ° na teleskopických kolejnicích a 1 zásuvka HydroSafe s osvětlením. NoFrost mraznička nabízí 3 průhledné zásuvky a 2 skleněné police. Nechybí LED osvětlení. Mrazicí kapacita Liebherr ICBN 3376 dosahuje 10 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 15 hodin. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 18 %

Zvažte i tento produkt

Liebherr ECBN 5066 001

Liebherr ECBN 5066 001

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ECBN 5066 001 je zařazena v energetické třídě A ++. Celkový objem chladničky je 380 litrů, z toho je chladicí část 219 l itrov + BioFresh 60 l a 101 litrů…

 • Spotřeba energie: 0,792 kWh/24h
 • Počet přihrádek/košů chladničky: 4
 • Výška: 203 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vestavná kombinovaná chladnička

Pokud hledáte, zařizujete si kuchyň a hledáte kvalitní spotřebiče, perfektní volbou pro vás je vestavěná kombinovaná chladnička s mrazničkou Liebherr ICBN 3376. Je mimořádně úsporná, zařazena je v energetické třídě A ++. Model má 3 teplotní zóny. Mrazák je umístěn v dolní části. Teplotu si nastavujete zvlášť v chladicí i v mrazicí části. Systém vám udrží potraviny dlouho čerstvé při optimální teplotě. Dokonalá cirkulace chlazeného vzduchu a odvádění vlhkosti zabraňuje tvorbě námrazy. Chladící i mrazící část má extra ukazatel teploty, vlastní LED osvětlení. Sloupové LED osvětlení je integrováno po obou stranách, proto rovnoměrně osvětluje interiér. Po otevření dveří světlo postupně nabírá na intenzitě. Část poliček má teleskopický výsuv, což je při vyjímání potravin velmi praktické a zároveň bezpečné. Poličky v chladničce jsou ze skla.

Chladící část

Chladící část kombinované chladničky disponuje vnitřním objemem 238 l. Z toho Biofresh zóna má 62 litrů. Chladnička disponuje 4 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou 3 výškově nastavitelné a 1 dělitelná, 3 dveřními plastovými poličkami (1 využitelná pro láhve a konzervy) a držákem na vajíčka. Na odkládání ovoce a zeleniny, či masa je chladící část opatřena praktickými průhlednými zásuvkami BioFresh. Vnitřní prostor je zprůhledněn prostřednictvím LED osvětlení, které zajišťuje optimální přehled.

BioFresh zóna

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích přihrádkách, které nabízejí vhodné podmínky pro uchovávání ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vzdušné vlhkosti zajistí, že jsou chutě a živiny vašeho jídla budou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh také nabízí velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, mnoho úložného prostoru a dobrý výhled na uskladněné potraviny. Nejenže vám chladnička Liebherr pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, ale navíc také šetří váš čas díky efektivnímu skladování díky zásuvkám v blízkosti zóny kolem 0 °. Vybavení sestává z 2 přihrádek: 1 DrySafe / 1 HydroSafe.

Funkce NoFrost

Funkce NoFrost zabezpečuje cirkulací efektivní proudění chladného vzduchu, takže zabraňuje tvorbě námrazy. Model LIEBHERR ECBN 5066 je proto nenáročný na údržbu a není nutné ho odmrazovat.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool automaticky sníží teplotu na 6 hodin na 2 stupně a zajistí rychlé ochlazení čerstvě vložených potravin. Zpětné přepnutí na normální provoz je automatické.

DuoCooling

Chladnička má 2 nezávislé chladicí okruhy s 3 teplotními zónami. Mezi chladničkou a mrazničkou nedochází k výměně vzduchu a tím ani k smíchání pachů z potravin v nich uložených. Teplota chlazení se dá samostatně nastavit jako v chladicím prostoru, tak v mrazicím.

Mrazicí zóna

Horní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 62 l. Vybavená je skleněnou policí. Její mrazicí kapacita je 10 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 15 hodin. Variabilní řešení prostoru VarioSpace umožňuje jednoduše vybrat vnitřní vybavení mrazicího prostoru a vytvořit tak flexibilně prostor podle potřeby i pro objemnější kusy potravin.

Výstražné signály

Akustický a optický teplotní alarm informuje o nežádoucích odchylkách teploty při otevřených dveřích nebo v případě výpadku elektrického proudu. Dveřní alarm pro chladící i mrazící část ochraňuje uložené potraviny před nežádoucími výkyvy teploty. 60 sekund po otevření dvířek vás upozorní akustický signál.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 177 cm
 • Maximální hlučnost 38 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 238 L
 • Čistá kapacita chladničky 176 L
 • Čistá kapacita mrazničky 62 L
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Klimatická třída SN-ST
 • Rychlé zamražení Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55,9 cm
Výška: 177 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 71,4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: síťový kabel

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 236 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 15 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 62 L
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 238 L
Uchycení dveří: Pevné uchycení dveří

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 176 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 999159051

Všechny parametry

Recenze Liebherr ICBN 3376

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr ICBN 3376